💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

CANIM NE YAPTIN TEST YAPTIN MI TEKRAR :)
Daha yapmadım canım ama hala adet de olmadım gecikmenin 3 üne giriyorum artık olmadı kan falan veririm ne bileyim anlamadım ben de hiç gecikmem normalde. Ama şey diyenler de var bizim ilk deneme ya kadın vücudu spermle ilk karşılaştığında da bazen böyle sapıtıyormuş. O yüzden hani olursa sürpriz olur ben olmayacağına hazırladım kendimi :) Zumruduanka96 Zumruduanka96 Candy7777 Candy7777 haticemm42 haticemm42

Daha yapmadım canım ama hala adet de olmadım gecikmenin 3 üne giriyorum artık olmadı kan falan veririm ne bileyim anlamadım ben de hiç gecikmem normalde. Ama şey diyenler de var bizim ilk deneme ya kadın vücudu spermle ilk karşılaştığında da bazen böyle sapıtıyormuş. O yüzden hani olursa sürpriz olur ben olmayacağına hazırladım kendimi :) Zumruduanka96 Zumruduanka96 Candy7777 Candy7777 haticemm42 haticemm42
Geçen ay ilk deneme de ben de 3 gün geciktim. Bu ay nasip oldu canim. Belki de sana da o şekilde olabilir. Ya da inşallah vardır. Hadi hayırlısı 🥰 Direk kan ver bence . Sen de rahatla biz de hahaha 🥰🥰🥰🌺

Geçen ay ilk deneme de ben de 3 gün geciktim. Bu ay nasip oldu canim. Belki de sana da o şekilde olabilir. Ya da inşallah vardır. Hadi hayırlısı 🥰 Direk kan ver bence . Sen de rahatla biz de hahaha 🥰🥰🥰🌺
İnşallah canım sağolsun valla ben yokken de merak edilmişim nasıl darladıysam herkesi 😅😅😅 inşallah vardır yoksa da Allahtan hiç strese sokmayacağım kendimi valla. Belki de senin yolundan bana nasip olacaktır dediğin gibi. Doğru zamanda sağlıkla olsun 🥰🥰🥰

Şimdi ne alemdesin kuzum belirtilerin ne bat gününde falan değişiklik hissediyor musun ☺️
Ayyy sorma sorma ağrıdan kramptan canım çıktı yetmez gibi grip oldum. Benim bat 10 Aralık bugün 393 çıktı beta çok şükür. O kadar sancım oldu ki ben bebek gitti adet geliyor sandım inan ki. Bi de hastayım vücut bıraktı kendini oy oy

Canım ben gebeligimi bu marka test ile öğrendim inşallah fotosunu ekledigin an olan sonuç doğrudur. Elinde test varsa yarına tekrarla istersen ilk idrarla. Güzel haberlerini bekliyoruz.
Bu test çoğunu yaniltmis ben yaptım saat dörtte on dk bile beklemedim ya köşeye atıp işimi yaptım saat yedi oldu dedim bakım şu teste bozuktu çünkü baktım böyleydi şok oldum ya bu acaba c nin rengi değil.mi ya kaymış bence elimde test yok eşime nöbetçi eczane den al dedim bakalım sonuç ne ben negatif biliyorum maksat kafamı rahatlatmak

Valla gayet güzel değerlendirmeler olmuş canım inşallah güzel haberlerini de alırız. 🙏🙏 Ben pik günü değerlendirme yapmıştım çatlama gününe kısmet olmamıştı şimdi 10 haftalık hamileyim. Yüksek oranli günler zaten pik ve önceki günler bende canlı kanlı kanitiyim ki senin değerlendirmeler gayet iyi maşallah 🙏🙏
Yaaa inşallah güzel arkasaşım inşallah yeni yila güzel haberlerle girerim içimi ferhlattin inan allah razi olsun🙏🏻🥰

İnşallah canım sağolsun valla ben yokken de merak edilmişim nasıl darladıysam herkesi 😅😅😅 inşallah vardır yoksa da Allahtan hiç strese sokmayacağım kendimi valla. Belki de senin yolundan bana nasip olacaktır dediğin gibi. Doğru zamanda sağlıkla olsun 🥰🥰🥰
Kız ne darlamasi aşk olsun. Bence burda kimse kimseyi darlamiyo. Gayet güzel herseycikler 🌺

Hayırlısı olsun bebeğim vardır bunda da bir hayır yeni yıla nasipmiş Bi dahaki aya ovülasyon testi yapsan acaba
Canim esimle konustumda akisina birakalim kendini sartlama stres oluyosun diyor o da bilemiyorum belki bir kac ay boyle gider sonrasina bakarim artik suan ne dusunecegimi de cok bilmiyorum. Ama takip etmeye de devam edecegim sizleri beni bir sekilde iyi hissettiriyor 😌🌸

Bebeklerim testlerimde baksanıza ya hergün c ile t aynı koyulukta gibi normalde reglime göre 19. Gün yumurtluyorum ama bilemedim

Eklentiler

• IMG_20231210_001338.jpg
    IMG_20231210_001338.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar merhaba bişey sorcam

Ben yumurtlama 16 kasım çatlama 17 kasımda gördüm yani 23 gün filan oldu. Hala adet olmadım en son testimi 19 ya da 20. Günde yapmıştım bo daha da yapmadım idrar testi negatif bembeyaz çıkmıştı silik çıksa şüphelenirdim ama hiç bişey yoktu. Sizce eğer bebek olsa çoktan ben 19. Veya 20.güne kadar testte gormezmiydim ?

Yumurtlamam adetin 9.günü oldu o kadar da erken yani

Adet hala olmadım ama adetim çok düzensiz o yüzdendir diye düşünüyorum.

sizce de öyle değil mi ?

Canim esimle konustumda akisina birakalim kendini sartlama stres oluyosun diyor o da bilemiyorum belki bir kac ay boyle gider sonrasina bakarim artik suan ne dusunecegimi de cok bilmiyorum. Ama takip etmeye de devam edecegim sizleri beni bir sekilde iyi hissettiriyor 😌🌸
Eşin haklı kuzum stres yapıyoruz ister istemez sen nasıl daha iyi olacaksan öyle olsun en kısa zamanda alırsın inşallah güzel haberi🥰 sıkma canını vakti varmış önümüzdeki ayda olmaması için hiçbir sebep yok 🥰

Ben üç kez femara kullandım 4 aydır eşimle syrıydık farklı illerdeydik iş gereği dha yeni bua y yan yana gelebildik😢 hsg de trmiz anlamiylrm gerçekten
O zaman hemen aşılama isteyebilirsin doktorundan, zaten erkekte sorun olduğunda daha çok fayda görüyorlar sizde de hızda sıkıntı varmış madem belki de şifanız odur 😌

X