💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum benim de geçen ay aynısı oldu gün aşırı değil diye üzülmüştüm vur geç iki gün üst üste bebişim
Bendr yumurtlmaa günü yakın günleri değerlendirdim bak işaretledğm günler ilşki oldu sence ımut var mi arkdşmmya cokmu oldu ilşki

Eklentiler

• IMG_4447.png
    127,6 KB · Görüntüleme: 84
Hanımlar ben adet oldum sanırım. 29 yaşındayım 1 kere günümden erken geldiği olmamıştır. 1-2 gün geç illaki oluyordu ama erkeni ilk defa görüyorum daha 4 günüm vardı. Sildikçe geliyor hala hani ped takılacak kadar değil ama sürekli geliyor şaşırdım

Son düzenleme:
Bende ilk gebelikte belirti yaşadım ama iki gebelikte yaşamadım pek sıradan adetimi bekliyordum ama bu test kafamı çok karıştırdı bu teste yanilan varmı acaba ismi prodoktor ismi
Evet buna benzer bir marka daha var o iyi ama bu yaniltmis bazi arkdslari. Baska test olsa kesn gebelk derm. Ama ben yine de var diye dusunuyorm. Ovulasyin testin var mi. Ben kimyasallarla beraber 4 gebeligi ovulasyon testyle ogrenmistm

Evet buna benzer bir marka daha var o iyi ama bu yaniltmis bazi arkdslari. Baska test olsa kesn gebelk derm. Ama ben yine de var diye dusunuyorm. Ovulasyin testin var mi. Ben kimyasallarla beraber 4 gebeligi ovulasyon testyle ogrenmistm
Aynen yanilan çok canım o yüzden umutlanmadim en başından beri hayla umutlu değilim yani negatif hissediyorum en başından beri ovulasyon testi yok camim kullanmiyorum bakalım test alınca yaparım buraya yazarim

Kizlar yumurtlama günümü ve o üç günü değerlendirdim ful sizce aralım biraksamıydim içim içimi yiyo acaba olmaz mi die baana yorum yapacak arkdşlar yokmu listemi atiyorm alti kirmizi işaretli günler birliktelik oldu 7 si pikti bu arada

Eklentiler

• IMG_4447.png
    127,6 KB · Görüntüleme: 69
Herkese merhaba bat günüm 12 Aralık ve 3 gün varken yani bu sabah iki farklı markanın testini yaptım hafif gölge görüyorum ikisininde de 5 dk içinde fotoğraflarını çektim. Bana mı öyle geliyor yoksa hafif bep gölge var mı??

Eklentiler

• 20231209_062512.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 68
Canım eşinde sperm sorunu var mı ?

Doktor evet var ama olmayacak kadar değil demişti olur bu değerle gebelik dedi harakette az bi sorun. Gözlemledi
Hadi ya o zaman keşke günaşırı yapsaydınız kuzum ama sperm sayısında sorun yoksa bi sıkıntı olmaz heralde sıkma canını inşallah bu ay bebişin olur ama olmazsa da sonraki ay reglden sonra günaşırı değerlendirirsiniz

Bendr yumurtlmaa günü yakın günleri değerlendirdim bak işaretledğm günler ilşki oldu sence ımut var mi arkdşmmya cokmu oldu ilşki
Valla gayet güzel değerlendirmeler olmuş canım inşallah güzel haberlerini de alırız. Ben pik günü değerlendirme yapmıştım çatlama gününe kısmet olmamıştı şimdi 10 haftalık hamileyim. Yüksek oranli günler zaten pik ve önceki günler bende canlı kanlı kanitiyim ki senin değerlendirmeler gayet iyi maşallah

Canım ben gebeligimi bu marka test ile öğrendim inşallah fotosunu ekledigin an olan sonuç doğrudur. Elinde test varsa yarına tekrarla istersen ilk idrarla. Güzel haberlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…