💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

L
kuzum bak doktorun dedini söyleyeyim ben sana trombofili testi gebe kalmadan yapılmalıymış eğer pıhtılaşma yoksa kan sulandırıcı kullanmak da düşüğe sebep olabileceğinden muhakkak test yaptır.
Yaptırmak için çok uğraştım canım ama randevu alamadım bir türlü hastanelerden özel laboratuvar vardı orada yapıyorlarsa konuşayım oraya giderim olmazsa

Yok canım tekrar olmucaksin o adet kanamasi sayicaksin yani betan tamamen sifilanuyor kanamayla baktirdiktan sonra üç gün daha kanaman olduysa sıfırlanmistir. Bidaki ay gene aynı tarihlerde adet olursun yani stres yapma.
Tamam canım teşekkür ederim toplamda 7 gün sürdü

İşteyim kuzum devam çalışmalarına bence ben bu ay anne olduğumu öğreneceğim öyle inandım kabul ettim diyelimmm sen nasılsın napıyosun unutmamışssın bizi
Pozitifleri yolluyoruz evrene güzel haberi duyacağız inşallah bu ay güzel haberi alacaksın beni de etiketlemeyi unutma
Unutmadım tabii ki unutur muyum şu ara yoğun geçiyor işlerim ancak anneler grubundaki etiketli olduğum şeylere cevap verebiliyorum. Sizleri de merak ettim sohbetinizi de özledim bı yazayım dedim

Ay minicik ayaklarıyla tekme atarrrr çok güzel bir histir yaaa
Eveeet şimdi minik minik hissettiriyor çok değişik , 6-7. Aylarda daha da güzeldir herhalde dışarıdan da görülür hepimiz görelim inşallah bebislerimizin karnimizda kıpır kıpır olduğu günleri

Çok güzel işte bu nasıl güzel moral oluyor bunlar bizlere çok şükür canım gözün aydın yolunda herşey bak
Çok şükür 2 katı artması benide mutlu etti ama hala yolun çok başı sağlıklı ilerler inşallah Rabbim kimseyi bekletmesin darısı sizlere olsun hep dualarımdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…