💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Normalde geçen ay 3 unde olmuştum ama korunmayı bıraktığımdan beri 5 6 gün gecikmeli oluyorum 3 aydır yani.acikcasi bende net bilmiyorum ne zaman olucam.3 üne kadar bekliycem artik
Bende 2 aydır düzensizlik yaşadım bat tarihimi bilmiyorum bende eğer dayanabilir sen 2 gün sonra tekrarla testini

L A L uzun zamandır girmiyordum bazı sorunlar yaşadığım için bir bakayım dedim ki haberini gördüm çok sevindim kuzum inşallah sağlıkla devam etsin

Tekrardan çok geçmiş olsun kuzucum evet ihmal etme kan pıhtılaşması çok önemli bir sorun mutlaka iğne kullan bende bu konuyu gebelik olursa doktorumla konuşacağıgebe kalma

kuzum bak doktorun dedini söyleyeyim ben sana trombofili testi gebe kalmadan yapılmalıymış eğer pıhtılaşma yoksa kan sulandırıcı kullanmak da düşüğe sebep olabileceğinden muhakkak test yaptır.

aminn canım benım ınşallah sende sağlıkla kavuşursun bebişine

Çok teşekkür ederim aminnn evet bayadır göremedik seni nasılsın iyi misin
Teşekkür ederim kuzum. İyi diyeyim iyi olayım inşallah tansiyonum yüksek kuzum kontrol altına alınamadı ve mecburen ilaca başlamak zorunda kaldım. Riskli gebeyim inşallah ilaçla kontrol altında kalır bir sorun yaşamam

Darısı başımıza Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin size de inşallah bugünü boş geçip yarın dediğiniz gibi gün aşırı olarak devam edelim en iyisi

Pıhtılaşma sorunun varmiydi bende yaşadım üç kimyasal şimdi coraspirin kullaniyrm kalmadan önce
3 kımyasalda sonra genetik teste gttık. Yaş 39 olunca bide. Pıhtılaşma cıktı bazı doktorlara gore, bazılarına göre buna pıhtılaşma dıyemeyız dıyolar, tedbir amaclı hergun iğne kullanıyorum.

İnşallah kontrol altına alırlar rabbim kolaylık versin

canım negatif demek için çok erken ayın 25 pik olduğunu söyledin daha 4 gün olmuş 10.gün görüyorlar en erken pozitifi inşallah seninde pozitifdir

Degerlendiremedigimiz için bana öyle geliyor ama inşallah herkesle beraber benimde öyle olur Allah razı olsun güzel dileklerin için

Degerlendiremedigimiz için bana öyle geliyor ama inşallah herkesle beraber benimde öyle olur Allah razı olsun güzel dileklerin için
Rica ederim canım. Eğer birkaç gün öncesini bile değerlendirdiysen umut var artık gerçekten inanıyorum şu “sperm içerde 3-5 gün yaşıyor” olayına yeterki Rabbim ol desin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…