💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ya aslında ben biraz umudumu kaybediyorum yavaştan alıştırmaya çalışıyorum kendimi tabi denemeye devam edicem ama belkide olmayacak diyorum her ayda umutlanıyor insan yinede herşeye rağmen, evet hemde günü gününe geldi çok şükür 14 ünde çatlama olmuştu 28 inde hemen oldu gecikme de olmuyor umutlanayım hayırlısı olsun hepimiz için canım benim güzel kalpli bir evladın olacak inşallah seninde sağlıkla geçsin günlerin buradaki tüm güzeller için çok seviniyorum herkesin bir hikayesi var

Hayır hayır sakın umudunu kaybetme bak benim bu ay pozitifim dediğim ay geldi bebeğim sen de lütfen olumsuz düşünme, bebislerin zamanı var onlar biz ne yaparsak yapalım ille de o zaman gelecekler, sen yeter ki gönlünü ferah tut ben inanıyorum güzel haberi alacaksın amiin insallah canım benim çok teşekkür ederim güzel dualarin için evet herkesin hikayesi farklı farklı ama bir şekilde güzelliğe çıkıyor ben inanıyorum bu grupta herkesin hikayesi de güzel sonuçlanacak inşallah en kısa zamanda güzel haberini alalim dualarım seninle

Amin canım hepimiz için güzel sonuçlansın inşallah

Merhaba bu benim denediğim ilk ay. Sat:08.11.2023 BAT:07.12.2023 daha bir hafta var ama en azından 5 gün kala bir erken gebelik testi yapmak istiyorum. İnanılmaz bir Akıntım, şişkinlik ve gazım çok fazla nadiren kasık sancım var ama göğüs ağrım hiç yok mesela. Adet gecikmesini bekleyesiye heyecanlanıp kendimi germeyeyim en kötü erken gebelik negatif gelse kafamı rahatlatır gecikmeyi beklerim diye düşündüm.

Merhabalar. İnşallah vardır. İlla her belirti olacak diye ümitsizlik yapmaya gerek yok bence. Siz mesela akıntı fazla demişsiniz benim de hiç yok kuruydum. Mide bulantısı baş dönmesi sürekli meme hassasiyetim de olmadı. 2 gün var bata normal test yaptım silik cigi çıktı. Yarın kan vericem. 5 gün kala erken gebelik yaptım negatif çıkmıştı. Bence erken gebelik yapmayın. Çoğunluk negatif cikiyo. Sevgilerle...

Merhaba benimde sat 8.11.23 benimde kasıklarım acayip doluluk var sürekli tuvalete sıkışık gibi oluyorum arada sancı şeklinde oluyor akıntımda var göğüslerimde ağrı yok ama dolgunluk var büyümüş gibiler. Ben gecikmeyi beklemi düşünüyorum ama dayabilirsem tabi

Merhaba çok teşekkür ederim inşallah isteyen herkese nasip eder Allah Bakalım ilk denemenin tatlı telaşı var herhalde… Sevgiler

Ben kendimi biliyorum bekleyemem bir erken gebelik yaparım bir kafamı rahata atarım negatifse de negatif gecikmeyi beklerim bu sabırsızlık darlandırır beni. Allah nasip etsin size de en hayırlısını

Ben kendimi biliyorum bekleyemem bir erken gebelik yaparım bir kafamı rahata atarım negatifse de negatif gecikmeyi beklerim bu sabırsızlık darlandırır beni. Allah nasip etsin size de en hayırlısını
Bende bekliycem diyorum ama bakma kesin erkenden başlarım yapmaya inşallah canım çok istiyorum Rabbim hepimize nasip etsin

Hahaha amin inşallah sizin kaçıncı denemeydi?
Benimki biraz uzun 4 senelik evliyim ilk baştan korunmadım eşimde bende istiyorduk ama ha diyince olmuyormuş 2.5 sene uğraştım ve gebe kaldım öğrendim ki ikizmiş hayatta en çok istediğim şeydi bide biri kız biri erkek. İlk öğrendiğimde benden daha mutlu kimse olamazdı ama maalesef 28 haftada suyum gelmeye başladı ve erken doğum yaptım. Kızım 4 gün dayabildi oğlum ise 56 gün sonra vefat etti. Çifte acı resmen… Şimdi doğuma yapalı 10 ay oluyor tekrar denemeye başladık inşallah tekrar nasip olur bu aydan ümitliyim diğer aylardan farklı inşallah yanılmam

Öncelikle kaybınız için çok üzüldüm Rabbim bazen çok daha kötü musibetlerden koruyor bizi felaket sandığımızla, sabır diliyorum. Onun dışında bence güzel haberlerinizi alacağız inşallah, olmazsa da canımız sağolsun, her şey en güzel vaktini bekliyor.

Teşekkür ederim evet çok haklısınız bazen benden daha kötülerini görü halime şükür ediyorum. İnşallah canım hepimiz güzel haber alırız inşallah vakti gelmiştir. Sizin kaçıncı deneme

Yine adetim 40 günü geçti geçen ayda stresten böyle olmuştu. 20 günden fazladır ara ara adet sancisi çekiyorum bir kaç gündür sıklaştı büyük ihtimal adet olacağım öyle hissediyorum. Ne güzel duzenliydi adetim 30 günde oluyordum nerden çıktı bu 40 gün yine benim soğan kürü vaktim geldi galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…