💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Teşekkür ederim kuzum. İyi diyeyim iyi olayım inşallah 🙏 tansiyonum yüksek kuzum kontrol altına alınamadı ve mecburen ilaca başlamak zorunda kaldım. Riskli gebeyim 😢 inşallah ilaçla kontrol altında kalır bir sorun yaşamam 🙏
Canim kilo problemin var mi bir yakinim tansiyon ilaci kullaniyordu 12 kilo kadar verdi ne tansiyon kaldi ne birsey

Bende ilk bu kadar silikle yakalamıştım akşam yaptığım da daha belirginleşmişti soldaki ilk idrar diğer testler akşam yapılanlar 🤗 hakkınız da hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerini vereceksin 🤲🏻
Resim yukleyemiyorum bir türlü nasıl yapcaz söyler misiniz 🥰

Rica ederim canım. Eğer birkaç gün öncesini bile değerlendirdiysen umut var artık gerçekten inanıyorum şu “sperm içerde 3-5 gün yaşıyor” olayına yeterki Rabbim ol desin 💕

Dogru söylüyorsun işte bir süredir deneyince insanın içini biraz umutsuzluk kaplıyor Rabbim yardımcımız olsun biraz zor süreç

Kızlar adetime 2 gün var test sonucum bu şekilde çıktı 🥰🥰🥰

Eklentiler

• IMG_20231129_200422.jpg
    IMG_20231129_200422.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 75
Canım ben aynı yine adet oldum 🥹 asıl sen nasılsın nasıl gidiyor hamişliğin çok güzel geçsin canım benim bizde sizleri özlüyoruz yokluğunuz belli oluyor 🌸
Benim işlerim epeyi yoğun şu ara o yüzden sadece cevap verip çıkıyordum ama sizleri de merak edip özledim bir yazayım dedim 😍 Amiin inşallah 🙏 ilk 3 ay epeyi zorlamisti mide bulantım vardı ama çok şükür şimdi rahat geçiyor 🥰 en kısa sürede güzel haberini alalım inşallah adet olabilmek bile büyük nimet, dualarım seninle kuzum🙏

Arkadaşlar merhaba bende yeni evliyim 4 ay oldu ama bebek düşünüyoruz. Adetim hep düzensizdir ama bi kaç ay ortalama düzgün devam eder çok fark yok yani. Son bi kaç aydır hep erken oldum 15-20 arası. Bu ay 24. Gün hala olmadım 3-5 gün önce kahve leke geldi ve devam etmedi 2 kez gördüm. Kasıklarımda da batma var. Bugün erken gebelik testi yaptım negatif. Sizce neden leke gelmiş olabilir böyle yaşayan varmı

X