💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Eklentiler

• IMG_20231120_002231.jpg
    182,3 KB · Görüntüleme: 112
  • IMG20231120002006.jpg
    157,4 KB · Görüntüleme: 121
Ay inşallah vardır bebeğim o zaman ya kuruma çizgisi bile bir umut 7 gün varmış inşallah giderek koyulaşır
Sanmıyorum ama dediğin gibi kuruma çizgisi bile umut oluyor tahminim 7 gün kaldı belkide daha fazla var bu son ay çok geç geldi adetim o yüzden emin olamıyorum da

Günaydın kızlar ben elendim.. Reglime 2 gün kala ilk defa zamanından önce adet oldum bu sabah, şoktayım. Ağrım yok göğüslerim delicesine acımıo. 5 6 arveles içip zor ayakta duran ben sıfır ağrı ile regl geçiriyorum şu an.Renk kırmızı olmasa yerleşme bilmem ne diycem de bildiğin az ama kırmızı geliyor. Kısmet değilmiş... Kızlar ben bu ay hsg çektirmek istiyorum. Adet bitince mi gideceğim ve doktora hsg istiyorum demem yeterli mi yoksa doktor uygun görürse mi çekiliyor? Eskişehir de yaşayan varsa ve özel hastane hsg film fiyatları hakkında bilgi vermek isteyen olur mu?

Canım adetin baslayinca arayıp randevu alman gerekiyor demişlerdi bana film için.ne zaman çekiyorlar bilmiyorum. Bitince sanırım

Doktora muayene olcan kuzum doktorun istek yapacak randevu alacaksın adetin 2.yada 3. Günü git doktora randevunu alırsın o şekilde zaten adet bitiminden üç gün içerisinde hemen çekiliyor
tamam bitanem çok sağol. Ben araştırayım bi.Acele mi ediyorum bilmiyorum 4 ay çok mu yeni yoksa gidip çektirmeli miyim walla kafam allak bullak

tamam bitanem çok sağol. Ben araştırayım bi.Acele mi ediyorum bilmiyorum 4 ay çok mu yeni yoksa gidip çektirmeli miyim walla kafam allak bullak
Çektir kuzum kafan rahat etsin doktora 4 ay deme ama yoksa deneyin daha erken der bak ben 1 yıl denedim hep bekle dediler iki tüpümde kapalıymış onca zaman boşuna denemişim filmde sol açılmadı sağ tüp açıldı o yüzden git çektir

ben de yalan söylemeyi düşünüyorum süre konusunda , onlara kalsa deneyin olur derler hep :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…