💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Gunaydin kuzum. Arka arkaya 2 ay yerlesme düşüşü yasadim. Ikisinde de test dususun ertesi gununde pozitiflesti yani bugun eger yerlesme dususu yasadiysan yarin ya da en gec bir sonraki gunun testinde pozitifi gormeye hazir ol ama uygulama bana yazmamisti implantasyon dususu diye ikisinde de. Ani dususten kendim oyle oldugunu dusunmustum ama dogru da cikti

Cevapladigin icin cok tesekkur ederim kuzum benimmm.İnsallah soyledigin gibidir test yapmaya korkuyorum negatif gordugum icin surekli.Hayirlisi olsun bakalim negatifse de bidahaki aya kaldi umutlar saglik olsun derim :)

Canım benim okul uzadı bu 6.senem son 4 dersim kaldı. Siyaset okuduğum için hocalarda sıkıntılı ağır biraz. Sadece sınavlara gidip geliyorum. Bu yüzden bebeği ondan sonra düşünmedim. Ve sosyal medya ile ilgileniyorum. Ama her şey zamanını bekliyor galiba dediğin gibi

Kızlar dünkü test hatalıymış sanırım bal gibi negatifi gördüm

Eklentiler

• IMG_20231119_101959.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 99
  • IMG_20231119_101931.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20231119_101903.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20231119_101840.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 85
Kuzucum hayirlisi olsun. Denemeye devam. Bu ay da boyle oldu diye umutsuz olma sakin sen sagliklisin ve saglikli bir bebek sahibi olmaman icin hicbir sebep yok en onemlisi o. Bu ay da olmadi diye bu sonucu degistirmeyecek.
Doğru söylüyorsun kuzum da dün bir gölge görünce umutlanmışım üzüldüm baya

Doğru söylüyorsun kuzum da dün bir gölge görünce umutlanmışım üzüldüm baya
Ilk umutla illaki uzuluyor insan ama koyu cift cizgileri de gorecegiz insallah bunlar olacak seyler gecmis yillardaki forumlarda da cok yazmislar cizgi cikti cikmadi bu ay da olmadi regl oldum diyenler simdi bakiyorum cocuklarini kucagina almislar

Ilk umutla illaki uzuluyor insan ama koyu cift cizgileri de gorecegiz insallah bunlar olacak seyler gecmis yillardaki forumlarda da cok yazmislar cizgi cikti cikmadi bu ay da olmadi regl oldum diyenler simdi bakiyorum cocuklarini kucagina almislar
Doğrudur hayırlısı olsun ne yapalım bat yarın regli olayımda sonraki aya enerjik girerim inşallah

Kızlar rahimde ve karın deliğinin etrafında iğne batmalarım oluyor karın ağrısı da eşlik ediyor bazen iki taraflı kasık ağrısı da var bu belirtileri yaşayıp hamile çıkan var mı ?

Kızlar rahimde ve karın deliğinin etrafında iğne batmalarım oluyor karın ağrısı da eşlik ediyor bazen iki taraflı kasık ağrısı da var bu belirtileri yaşayıp hamile çıkan var mı ?
Canım aynısı bende oluyor fakat testlerim negatif

Bayanlar merhaba. İlk defa artımed ovülasyon kullanıyorum. Koyu olanlar yumurtlama günlerim mi. 14. Gün bugüne ait testim.

Eklentiler

• 17003987568561670170813899275396.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 76
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…