💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Freely erken gebelik aldım eczaneden 5 dk da çıkmadı olsa çıkardı çöpe attım ben mutluyum olmamasına
İnşallah olmaz hamilelik, Rabbim gönlünüze göre versin
Ama sizce de burası sizin için yanlış topic değil mi?
Biz burda her gün pozitif bir test görelim de mutlu olalım, hepimiz bir sabah pozitif görelim de paylaşalım umut olalım diye heyecanla bekliyoruz siz gelip inşallah olmaz istemiyorum diyorsunuz, korunma yönteminize ekstra özen gösterirseniz tam da istediğiniz gibi hamilelik oluşmaz diye düşünüyorum

Canım hayırlısı olsun inşallah bu ay olmazsa önümüzdeki aylarda mutlaka olacak
Birazcık kafanı topla, stres gerçekten çok etkiliyor uzak kalmak iyi gelecekse öyle yap tabi sonra aramıza dön
GErçi topiğin de eski tadı tuzu kalmadı sanki

Evet ya doğru düzgün konuşamıyoruz eskisi gibi nerde bu kızlar sen nasılsın kuzum nasıl gidiyor

Merhaba canım araştırmaların sonucunu burdan da paylaşabilir misin

sağol kuzum şimdi arayıp sorsam özel hast bilgi verir mi ki illa muayene mi ister?
Kuzum ben istanbuldayım özele gittim adeti 3.günü muayeneye çağırdı o gün randevu vericez demişlerdi, tabi doktor henüz hsg için erken dedi bana ama illa muayeneye çağırdı, hormonlara falan bakmak içindir diye tahmin ettim, hastaneyi ara kadın hastalıkları ve doğum bölümüne bağlarlar mutlaka

Evet ya doğru düzgün konuşamıyoruz eskisi gibi nerde bu kızlar sen nasılsın kuzum nasıl gidiyor
Kuzuşum site bozuldu bozulalı kimse yok, bende ondan sonra düzenli giremez oldum okuyorum ama yorum yapamıyordum düzelmiş şükür
İyiyim çok şükür kuzum dün 3.günümdü tahlil verdim bir değerim çok yüksek çıkmış birazcık moralimi bozdu cuma doktora gideceğim ne diyecek bakalım, bu ay boş geçiyorum
Sen nasılsınn, başladın mı test yapmaya

walla benim hep koca bi hüsran. Artık dalgaya alıyorum napim. Allah daha uzun bekleyenlere de tüm isteyenlere de istediğini versin bekletmesin inşallah ne zormuş
Gerçekten yıpratıcı bir süreç kuzum Allah hepimizin gönlüne göre versin rahim filmindende korkma ben çok korktum çok kötü yorumlara denk geldim hiç bir şey okuma onunla ilgili anestezi almadan çektirdim inan o anlık adet sancısı çekiyorsun biraz daha fazlasını yani o masadan kalkınca herşey bitiyor anestezi alırsan zaten işin daha kolay

Hormonlarımızda dönemsel yükselmeler oluyor kuzum canını sıkma hemencik düzelir inşallah değerin iyiyim ben de cumartesi ovü testlerine başladım daha pik yok tabi 10. Gün bugün eve gidince yapcam 14.güne kadar yolu var

Amin canım amin hepimiz için... Walla hiç korkmuyorum acıya dayanıklıyımdır böyle her ay beklemek üzülmek daha çok acıtıo insanın canını :/

m
aradım canım özel bi hastaneyi fiyat vermediler muayeneye gelmeniz lazım dediler. Hormon testlerimi de yeni yaptırdım tekrar kandı testti bisürü şey isteyecekler. Ben 2 ay daha bekliim iyisi mi

m

aradım canım özel bi hastaneyi fiyat vermediler muayeneye gelmeniz lazım dediler. Hormon testlerimi de yeni yaptırdım tekrar kandı testti bisürü şey isteyecekler. Ben 2 ay daha bekliim iyisi mi
Bende hormon testlerimi yeni yaptırdığım için doktor tekrar istemedi, eğer beklemek istiyorsan bekle tabi, stres çok ciddi önemliymiş bu ay ben onu anladım sanki önceki aylar stres sebebiyle boşa gitmiş gibi hissediyorum

Kuzum 2019 da baktırmışım en son o zaman bile yüksekmiş ama ben o son sonucumu doktora göstermeden ara vermiştim hastane işlerine, o gün bugündür de gitmemiştim şimdi daha da yükselmiş ve gebeliğe engel olduğu yazıyor araştırdım birazcık, ilacı varmış ama kullanırken aylarca korunmak gerekiyormuş falan filan Doktor inşallah güzel şeyler söyler de içim rahatlar briazcık
Aaa bence az kalmış kuzum ya zaman çabuk geçiyor vallahi ne ara 10.güne geldinn İnşallah kopkoyu bir pik görürsün, bebişine kavuşursun bu ay

İnşallah güzel haberler alırsın kuzumm ay inşallah canım benim hepimiz kavuşalım bebişkerimize

İç sesim oldun kuzum benim içinde bulunduğumuz durumun farkında olup biraz daha hassas olabilse keşke insanlar ...

Herkese selam güzel anneler ve anne adayları
Ben yeni 11 Kasım'da düşük yaptım malesef 7 haftalık bebeğimi kaybettim.. yeniden olurmu hemen bilmiyorum ama Rabbim nasip ederse istiyorum.. düşük yaptığım günü son adet tarihim olarak almam gerekiyor sanırım bu ay hiç umudum yok ama bilmiyorum düşükten sonra hemen hamile kalanlarda varmış burada sizlerle birlikte beklemek istiyorum inşallah banada şans getirir bu topik..
SAT 11 KASIM
BAT 10 ARALIK
Uygulamaya göre 10 Aralık ama düşükten dolayı geç adet olurmuyum yada yeniden gebelik olurmu bilmiyorum Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin canlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…