💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hoşgeldiin uğurlu gelain topiğimiz
Geçmiş olsun, Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah
Doktor birşey demedi mi canım bekleyip beklememe konusunda

merhaba kuzum elbette paylaşırım. Ben hsg nin ne olduğunu burdaki arkadaşlar sayesinde öğendim okudukça da yeni yeni neler öğreniyorum.. Sen de Eskişehir'den misin yoksa?
bende bilmiyordum hsg nedir amh vsvs nedir ararştırdıkça öğrendim benimde bütün tahliller testler yapıldı hiç bişey çıkmadı çok şükür sadece hsg kaldı ona da doktorum bişey demedi henüz çekelim vs diye ama merak ediyorum işte herkes gibi :) ben eskişehirde değilim kayseri ama az çok yakın olur diye düşündüm

Kızlar merhaba eylül ayında 1 olumsuz tüp bebek denemem oldu bu ay kendiliğimden hamile kaldım adete 4 gün kala öğrendim ama buda düşük oluyor kimyasal gebelik geçirip hamile klaan varmı?

az önce bi arkadaşımla görüştüm 4000 5000 civarı dedi özelde İstanbul için. Eskişehir i bilmiyorum dedi. Ben bi süre daha beklemeye karar verdim. Devlette randevu yok, olan randevu için işten izin alıp gitmek gerek defalarca..Belki de ben panik yapıyorum belki var zamanı çok yeni henüz.. Bilemedim walla nasıl olcak bu işler. Ocak şubata kadar zaman verdim kendime

kaç yaşındasın kuzum ne zamandır bebek düşünüyorsunuz birde ilk bebek mı olacak tüplerin tıkalı olma sebepleri önceden dış gebelik geçirilmesi, enfeksiyonlu hastalıklarmış başlı sebepleri birde genetik tabi

Freely erken gebelik aldım eczaneden 5 dk da çıkmadı olsa çıkardı çöpe attım ben mutluyum olmamasına
Yani bunun için kendinize konu açsanız daha iyi olmaz mı burda kaç tane kişi var aylarca senelerce hamile kalmaya çalışan sizde gelmişsisiniz bu topicte hamile değilim diye mutluyum diyorsunuz kusura bakmayın ama biraz düşünerek hareket edin lütfen bir yere kadar susabılıyorum kurmakta istemiyorum kimseyi dedikçe yaşanılanlar konuşmama sebep oluyo !!!!!

Hoşgeldiin uğurlu gelain topiğimiz
Geçmiş olsun, Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah
Doktor birşey demedi mi canım bekleyip beklememe konusunda
Sağol canım Allah razı olsun..Yok canım bişey demedi rahim tamamen temizlenmiş zaten sadece kanda beta HCG takibi yaptırıyorum en son 25 e düşmüştü geçen hafta. bu hafta tekrar gidicem işte yani hemen hamile kalırmıyım bilmiyorum kalanlar varmış sanırım bilemiyorum hayırlısı olsun hakkımızda

Her şey gönlünce olsun o zaman canım

canım 38 yaşındayım. Tüm testlerimi yaptırdım hormon vs herşeye bakıldı. Az tsh ım yüksekti ilaca başladım onun dışında tüm değerlerimin çok iyi olduğunu söyledi doktor amh vs hatta endişelenmeyin sizin çocuğunuz yakın zamanda olur bile dedi. Eşim henüz test vermedi ben kendi kendime kuruntulanıyorum. Hormonlar düzgün olsa da yaş gidio bi yandan ben ne zaman anne olcam da ne zaman çocuğuma yeticem korkusu oluyor. Allah hepimize yardım etsin

anlıyorum bende 37 yaşındayım 1 çocuğum var 13 yaşında benimde bütün testlerim vs çok güzel çıktı ama işte insan seninde dediğin gibi kuruyor sürekli canım

anlıyorum bende 37 yaşındayım 1 çocuğum var 13 yaşında benimde bütün testlerim vs çok güzel çıktı ama işte insan seninde dediğin gibi kuruyor sürekli canım
en azından 1 yavrunuz varmış ne güzel..Şimdi eşime hsg çektircem dedim bana kızdı neye acele ediyorsun diye :) Bu erkekler de bi alem..

Çok sağol kuşum zor bir süreçmiş sürekli bu konudan bahsedince insanlarında bıktırdım gibi geliyor o yüzden uzaklaşacağım canım ben dönene kadar hamile kalın

en azından 1 yavrunuz varmış ne güzel..Şimdi eşime hsg çektircem dedim bana kızdı neye acele ediyorsun diye :) Bu erkekler de bi alem..
evet uzun ömürler versin benim ikinci evliliğim eşimin çocuğu yok onun içn aslında şuan sabırsızlanmam da ama bakalım kısmet ben hcg konusunu bende düşünüyorum aslında doktorum 6 ay bekleyelim olur dedi ama işte insan kafasını rahatlatmak istiyor önce amh değeri vs den merak içindeydim onlar aydınlandı şimdi hcg konusu aceba diyorum bende 2 ay bekleyip tekrar hsg için görüşeceğim doktorumla

canim selam benim de 22 ekimde dusugum oldu 1 kasimda kanamam bitti. rahim benim de temizlenmis regl olmayi bekliyorum bu ay sonunda insallah.. sonrasinda ben de deneyecegim.. ikimizin de saglikla gelir cok beklemeden umarim

Çok sağol kuşum zor bir süreçmiş sürekli bu konudan bahsedince insanlarında bıktırdım gibi geliyor o yüzden uzaklaşacağım canım ben dönene kadar hamile kalın
Yok canım burda hepimiz aynı durumdayız bıktırmak ne demekk
Aminn, sende hamiş olarak dön inşallah

canim selam benim de 22 ekimde dusugum oldu 1 kasimda kanamam bitti. rahim benim de temizlenmis regl olmayi bekliyorum bu ay sonunda insallah.. sonrasinda ben de deneyecegim.. ikimizin de saglikla gelir cok beklemeden umarim
Merhaba,
benim de 2 kasımda kürtaj oldu
doktorum 2 ay sonra yeniden denersiniz dedi
beta daha sıfırlanmadı, kontrol sürecim falan da var

folik asit kullanmaya devam ediyorum, aralık ayında adet olmayı bekliyorum
ondan sonra korunmasam mı acaba
Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Selam :)

benim dogal yolla kendi dustu 22 ekimde basladi kanama 1inde bitti rahim de temizlenince kurtaj yapmadilar.
2 doktor da 1 reglin gecsin yumurtaliklarinin duzgun calistigini gorelim deneyebilirsin dediler canim.. ben de devam ediyorum folik asit kullanmaya. 10-15 gune de regl olmam gerekiyor insallah..

ya canim herkes bisiy soyluyor inan ben de emin olamiyorum doktorlar 1 regl dedigi halde kendimi hazir hissedersem birakicam aralikta.. Allahim saglikli bebisler nasip etsin :)

Çok geçmiş olsun gerçekten çok kötü bi duyguymuş Allah kimseye yaşatmasın Benimde 4 gün sürdü kanamam sonra birden kesildi hiç lekelenme bile yok bende hiç korunmadım 1 haftadır belki olur yeniden tabi yumurtlama döneminde değilim daha gerçi düşükten sonra ne zaman yumurtlama görürüm onuda bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…