💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum bende gördüm ama çok aşırı silik ve ilk 10 dakikadan sonra yarın bat daha koyu olması gerekmez miydi

Kuzum bende gördüm ama çok aşırı silik ve ilk 10 dakikadan sonra yarın bat daha koyu olması gerekmez miydi
Benim 2.gebelik söyle oldu battan 2 gün önce predictor silik çıktı kan verdim 1.7 mi 1.9 mu neydi kaset test negatifti 2 gün sonra erken gebelik koyu kaset test coook silik kan da 38 cikmisti

Benimde silikler var ya testim yok ama deli olcam evden de cikamiyrm 2 gündür sabah işe giderken test alırım artk varsa kesin çıkar kaset testte kan veririm ama umarım yokturdur

Sabah yaptığım test bu bariz görüyorum şuan eşimin gözleri pek görmez o bile görüyor ama ilk yaptığımda göremedim sen ilk net çizgiyi bar günü mü gördün canım

Eklentiler

• IMG_20231119_181958.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20231119_181922.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 82
Canım şu bekleme işi biraz yıprattı aktif olamıyorum kusura bakma bugün iğneden sonra 11. Günüm testlerim negatif ... sende ne var ne yok ?
Seni çok iyi anlıyorum canım 11.gün negatif olup 12.gün pozitife dönen var inşallah seninde pozitifdir. Ben daha yeni yumurtluyorum içimde çok büyük bir umut var inşallah yanılmam

Seni çok iyi anlıyorum canım 11.gün negatif olup 12.gün pozitife dönen var inşallah seninde pozitifdir. Ben daha yeni yumurtluyorum içimde çok büyük bir umut var inşallah yanılmam
İnşallah canım benim değerlendirmelere devam o zaman inşallah bu ay kavuşursun bebişinee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…