💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Olsun kuzucum üzülmek yok diyr anlaşmıştık zaten, ben rüyamda senin pozitif çıktığını gördüm demek ki önümüzdeki ay içinmiş 😍 ikiz haberini ver bize inşallah en kısa zamanda 🙏💜
Sağol kuzum 😍 ne kadar çok birbirimizin hayatına giriyoruz. Rüyalarımızda bile görüyoruz. Yerim seni ya 🥰 evet üzülmedim kızlar. Dedikleriniz aklıma geldi hep. Paşa paşa pazartesi 12.30a randevumu aldım 😍 ikizlerim bekle ben geliyorumm

@simirun

Merveeee57 Merveeee57 Zumruduanka96 Zumruduanka96 B bernaad yavru kuşlarım adetim geldi. Pazartesi tüp bebeğe gidiyor bu kız
Kuzum benim🙏🙏 sen zaten süreci düşünüp kararini vermiştin. Mental olarak sürece de çok hazır olduğunu düşünüyorum ben. İnşallah hemen pozitiflerini göreceğiz. Bu sürecin eşin için de senin içinde kolaylıkla geçmesi için dualarım sizinle. Umarım en kısa zamanda ikizlerine kavusacaksin 🙏🙏🥰

Sağol kuzum hepimiz için inşallah. Sen de en kısa sürede güzel haberlerini bize vereceksin inşallah 🙏 test yaptın mı sabah idrarıyla?
Amin canım ya inslalh. Yapmadım kuzum ya 🙄 ne bilim içimden gelmedi desem yeri yani yokmuş gibi hissediyorum duygularım darmadağın anlayamazsın 🤷‍♀️😑 belki gün içinde yaparım bilmiyorum

Evet evet 😅 aynen oyle canim olmadiginda da hayir var. Ovulasyon yapmayadabilirim gun asiri gidebilirim hangi gun olmasi gerektigini bilmek beni geriyor biraz bilmiyorum heran fikrim degisebilir 🥰 senin bat ne zamandi kiz ben sifirladim nasilsa herseyi beni bosver
18i ile 20si arası kuşum benimde ama 20si sayıyorum 9 gün kaldı 🌺 ovülasyon testi yapsam bende gerilirim kesin ya yapma bilsen de bilmesen de hatta o günleri 50 kere değerlendirsek de olmayacaksa olmuyor bazen

Kızlar göbek deliğimde kasılmalar, ara ara pıt pıt atmalar oluyor. Göbeğim kaçmış olabilir mi, ama ağrı falan hiç yok. Sadece gaz sancısı var, onunla ilgili bir şey olabilir mi? 🥺
Başka minik bişiyse, adete 1 hafta var 😅
Kuzum özellikle uzanınca benimde oldu geçen ay dedin ana ama regli oldum gaz sanci da çok vardı ama inşallah senin bebişinde seninledir

X