💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

B bernaad Fatmaben Ben haric herkes gordu canlarim ben regl gelir diye dusunuyorum biraz bel agrilarim var. Bu ay hem bobrek tasim vardi hem usuttum tansiyonum dustu basim dondu belirtiler hep birbirine karisti. Bende çorba oldum artik bekleyecegim haberdar ederim. Sizlerin takibini yapariz artik o iyi geliyor bana cift cizgiler gonderin

Benimde bugun bel agrilarim var eli kulaginda gibi hissediyorum formul eve gelince sicak su torbasi agri kesici ve battaniye 3 lusu.

Daha cok yeni evliymissin canim. Bu gunler birdaha geri gelmeyecek anin tadini cikar bu duygulari birebir yasamis biri olarak soyluyorum. Ilk 2 kasimda test yaptigimda cok erken olmasina ragmen elimde test 1 saat aglamistim simdi bitti gitti. Onume bakiyorum. Cok sukur saglikli oldugun surece deneme heyecani devam edecek.

Doğru diyorsun canım bundan sonra kendimi iyi etmek için çabalıycam anın tadını çıkarmak için

Bak ben ilkinde hiç hemen olur düşüncesinde değildim canım. Adetimin gecikmesi ile öğrendim. Adetim normal şartlarda gecikmezdi, başka da belirtim yoktu. Öncesinde hiç test vs yapmadım. Hatta test kullanmayı bile bilmiyordum. Kafa rahatlığı gerçekten çok önemli. Bak şimdi 2 ay denedik, bu 3.ay. 2 ayda ne stres yaptı isem hem yumurtlama dönemi ağrılı geçti hem de birinde adetim erken geldi, birinde de geç geldi. Adet döneminde böyle duygusallık da oluyor. Bir de eşinden bir süreliğine ayrı kalmak da seni duygusallaştırdı. Ve de yumurtlama takibi yapmadığın için belli olmaz. Mesela ben geçen ay 4 gün geç yumurtladım ve de adetim 4 gün gecikti. Yani hamile kalsam da daha geç öğrenecektim. O yüzden adet olana kadar belli olmaz. Ilkinde 3 gün gecikme ile çok silik bir çizgi vardı mesela. Belki adet günü negatifti. O yüzden olumsuz etkileniyorsan bence adetinin 1 hafta gecikmesini bekleyebilirsen bekle. Ya da en azından birkaç gün gecikme ile test yap.

Çok teşekkür ederim canım evet her şey üst üste geldi benim Allah senden razı olsun bana çok destek oldun şu anda

Canım surekli olarak düşünüp istediğin için stres oluyorsun bu da etkiliyor olabilir doktorlarda hep söylüyor stres yapmayın sakın diye biraz kafa dağıtmak gerekiyor çalışmıyorsan evde oyalanacak aktiviteler bul kendine eşinde Allah'ın izniyle gidip geldikten sonra olur bebisiniz hem yeni evlisiniz üzme kendini bu kdar

Çok teşekkür ederim canım evet her şey üst üste geldi benim Allah senden razı olsun bana çok destek oldun şu anda
Amin canım cümlemizden. İnşallah tez zamanda eşin geri gelir ve de hayırlısıyla hamile kalırsın. Bu sırada bir kitap serisi falan mı okusan evdeyken. Bir de İna May'in Doğuma Hazırlık Rehberi kitabı var. Ben doğumdan önce okumuştum. Çok güzel bir kitap. Ve de seneler önce 70tl'ye almıştım. Geçenlerde baktım 400tl falan olmuş. Bence böyle kitapları ya da çocuk gelişimi gibi kitapları önceden almak iyi oluyor, elinin altında olur. Hem kendini belki daha da hazır hissedersin, bilinçlenmiş olursun.

Kızlar bugün bat idrar yoğunluğundan mi testten mi böyle çıktı acaba 2 gün önceki testim daha koyuydu

Eklentiler

• IMG_20231110_153352~2.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar altı gün var adete bir çizgi goruyormusunuz meraktan yaptım çizgi görenler olmuş bende bu gruptayim sizce çizgi varmı

Eklentiler

• IMG_20231110_101054.jpg
    122,3 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20231110_101007.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20231110_101925.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 109
Kızlar altı gün var adete bir çizgi goruyormusunuz meraktan yaptım çizgi görenler olmuş bende bu gruptayim sizce çizgi varmı
İlk resimde elinin gölgesi mi düşmüş, yoksa silik çizgi mi var emin olamadım. Diğer ikisinde ise göremedim canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…