💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Doktor açık sarıya bişey olmaz demişti bana canım kokulu ise kesin enfeksiyonmuş ama dikkat et kendine hamiş hamiş başına bişey gelmesin
Tamam canım teşekkür ederim. Koku dikkatimi çekmedi hiç ama doktora gitmeyi henüz düşünmüyorum gebelik için. Ama bu enfeksiyon olayı zorlarsa giderim. İdrardan mı bakıyorlar enfeksiyona. İlle kadın doğuma mı gitmeliyim

Zumruduanka96 adet geldiii ama belden aşağım kopsa iyi felaket ağrım var şu adetleri ağrısız geçirmesini sağlayan bişey yok mu ya kasık ağrısını anlarım da bacaklarıma kadar indi bugun ben mortingen

Ayy ilk hamileligimde cok memnun kalmistim c den daha koyu cikiyordu herzman pik o yuzden bunu tercih etmistim ama hic memnun kalmadim iki aydir sacma sapan bir test oldu
Aynen bende 2 ay kullandım rezillikti resmen pik oldu mu olmadı mı yumurta gelişmeden mi çatladı diye neler kurmuştum kafamda
Herkes övüyor diye almıştım bende ama hiç övülecek gibi değil cidden, laboquick pikine baksana ne kadar net

Eklentiler

• 20231103_131132.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar selaamm Dün doğum günümdü tamda yumurtlama haftamdayım inşallah hediye olarak bana tutunmuştur miniğim ama bir sorun var ki ben dün tam 3 kere ağrı kesici aldım çünkü ölüyorum sandım diş ağrısından sabaha kadar gözüme 1 dk uyku girmedi sabah uyandırdım eşimi hemen gittik tedavisni yaptırdım Henüz pik olmadı inşallah zararı olmaz dayanılmaz bir ağrıydı her yolu denedim

Regl günüm ve maleseff bomboş.. Yumurtlamayı takip etmedim. 6 aydır deniyorum ilk defa böyle çökmüş hissettim. Eşimde bugun askere gidiyor 1 ay yok, onunda etkisi var. gerçekten yoruldum hiç böyle duygusal değildim 2 saat ağladım

Eklentiler

• IMG_20231110_080038.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 71
Zararı olmaz canım endişe etme

Canım benim üzül ağla ama bugünler geçecek kendini toparlayıp devam edeceksin bebişine de vakti zamanı geldiğinde kavuşacaksın
O günler yakındır umarım

Selamlar hanımlar inşallah burdakş herkes bu ay hamile kalır
Sat 21
Bat 20

Canım benim üzül ağla ama bugünler geçecek kendini toparlayıp devam edeceksin bebişine de vakti zamanı geldiğinde kavuşacaksın
O günler yakındır umarım
İnşallah canımm ben kendimi bildim bileli çok istiyorum evlenmeden önce bile çevremdeki tüm bebeklerle ilgilenirdim ve bütün eşyaları markaları bilirdim bebek hastasıyım yani çocukluğumdan beri. Bir sürü eşya alırdım takip ederdim markaları. Evlenince de hayalime kavuşmak istedim 6 aydır evliyim. Zamanı var biliyorum ama eskiden bana komşu akraba derdi, çok istiyorsun bakk ya olmazsa derdiii o zaman umursamazdım ama şu an aklıma geliyor çok sevdiğim için mi sınanıyorum diye

O günler yakındır umarım
Reglim de gelmedi hala günü gününe sabah gelirdi. Geç döllenme olsa bile çıkardı ama testte bence. Bir umut ediyorum yok onu da biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…