💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Sağlık sorunlarını ihmal etme doğumdan sonra hallederim desen çözümü daha zor oluyo çok geçmiş olsun kuzum. Adetin birkaç güne gelmezse tekrarla ama muhakkak

Hayır hayır olmayacak düşünme bile. Sağlıklı hayırlı bir evlat olsun canım belirtilerin neler
Amiiiin, canım başta aşşşırı göğüs hassasiyetim var dokunamıyorum bile. Biraz akıntım var ama o enfeksiyon filan olabilir.Yanma da var çünkü aynı zamanda. Bir de 4 5 gündür çok uykum geliyor erkenden yorgun hissediyorum. Çok bir belirtim yok

Benimde normal göğüs şişliğimden ziyade dokununca hassasiyet ağrımam var bu ay başka belirtim yok. Bekleyelim bakalım

Yaa kuzum senden çok ümitliydim umarım geç döllenmedir ya

Kızlar selam dün buralarda yoktum kuzenim doğum yapmıştı onun yeni doğan hastane çekimini yaptım o yüzden giremedim buralara nasılsınız neler yapıyorsunuz ay bebek görünce o kadar duygulanıyorum ki dün her tarafım bebekti resmen sürekli doğum yapanlar bebek sesleri falan içim gitti Allahım nolur bizlere de hayırlısıyla nasip et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…