💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben eğlencesine yaptım açıkçası üzülmedim teşekkür ederim yorumunuz için

Kız Allah seni naapmasın döllense bile daha rahme bile yeni yeni düşüyodur ilk 5 6 gün rahme gidişi zaten, daha gitcekte yerleşecek idrara beta salacakta yımırtayııı strese sokma bacım dur
Gitsin yerleşsin aaaaa dayanamıyorum artık

Bu arada bu son birkaç gün işle ilgili çok büyük stresler yaşadım, 3 günde 5 yıl yaşlandım o derece ve aşırı da yoğundum :/ şimdi bi sakinledim ama üzüldüm çok bu kadar stres yaşadım diye, hani bi ihtimal olduysa döllendiyse bile tutanacağı varsa da tutunmaz vazgeçer heralde çocuğum bu ne yaaa diye

Bebeğim yaaaa biz bile doğmaktan vazgeçmemiş doğmuşuz şimdiler niye doğmasın heyecanla bekliyoruz baksana

Kızlar valla nerden duydum şu an hiç hatırlamıyorum ama avokado yerseniz tamda şu aşamada, yerleşmeye daha doğrusu tutunmaya yardımcı oluyormuş denemekten ne kaybedilirki
Kesinlikle yardımcı oluyor benim boş gebeliğim var onda çok avakado yemiştim şimdi yemeye çalışıyorum olmuyor birde onun yanında balık yağlı folikasit alıyordum

Adet gününe kadar test yaparım çiçeğim inşallah olmazsam da bir gün geçince kan veririm
En iyisini yapiyosun canım. Benim de regl 3 gün gecikti daha kan vermedim. Kan verip tescillenirse sabırsızlanırım. Salı günü randevum var o vakte dek 7 gün kadar gecikmiş olcam. Kim bilir belki keseyi bile görürüm hepsi bir anda çıkar. Yoksa bi gün kan için git bir gün kese için vs aşırı heyecan beni yoruyor ,zamanda gecmiyor

Amin kuzum aminnnnnn en kısa zamanda inşallah bitanem saglıkla nasip etsin
Canım sana birşey danışacağım. Yumurtlamadan 4 gün sonra progestan değeri 27 çıkarsa bir anlamı var mı kuzum? Sanki değer yüksekse gebelik olabilir demiştin diye hatırlıyorum. Bi arkadaş için soruyorum canım.

Çok heyecanlandım inşallah çoook mutlu dönersin bize de haber verirsin bugün çokça dua

Bebeğim yaaaa biz bile doğmaktan vazgeçmemiş doğmuşuz şimdiler niye doğmasın heyecanla bekliyoruz baksana
Yaa çok tatlısın çok sağol canım moral oldu. İnsan işte istiyor ki herşey toz pembe olsun hep mutlu olunsun ama olamıyor tabi her zaman, bebişler de bunu bilerek gelsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…