💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Zumruduanka96 Zumruduanka96 2gün buralarda yok canım gelince ekler :) hem siz hamişler niye adınızı yazdırıyorsunuz sizin topiciniz yok mu :KK70: şaka şaka gitmeyin bir yere hep birlikte olmak daha çok enerji veriyor :)
Ahah ben de anlamadım hamişler niye isimlerini yazdırıyo. Benim ismim de yazılmış 😂

Birşey sormak istiyorum kızlar sizlere eşimde sperm sorunu var hareketlilik fazla değil yani erkek milleti hepsi mi aynı benimkinde mi sıkıntı var bilmiyorum hap faln kullanmak da istemiyor nedenini hayla anlamış değilim ama. Bunun için takiviye var mı sizin önereceğiniz ne yapabilirim o da çok istiyor olsun ama tedaviye pek yanaşmıyor anlayamıyorum.Başka herhangi bir sağlık sorunumuz da yok

Birşey sormak istiyorum kızlar sizlere eşimde sperm sorunu var hareketlilik fazla değil yani erkek milleti hepsi mi aynı benimkinde mi sıkıntı var bilmiyorum hap faln kullanmak da istemiyor nedenini hayla anlamış değilim ama. Bunun için takiviye var mı sizin önereceğiniz ne yapabilirim o da çok istiyor olsun ama tedaviye pek yanaşmıyor anlayamıyorum.Başka herhangi bir sağlık sorunumuz da yok
Ne kadar süredir evlisiniz bana düşmez ama bence bir süre ilaçsız desteksiz deneyin zaten olmazsa oda ikna olmuş olur belki tedavi için

Benim esiminde sprm sorunu var canm hareketlilik ilk bebegim tüp bebek ile oldu ama suan belki mucizeolur oglum cok kardes istiyor sansimizi deniyruz keci boynuzu pekmezi findik çakşır suyu bunlari tüketiyr faydasini gorrurruz insalh ben ovülasyon testine basladim takip etmeye calisiyrum umarim mucizene kavusursun

Benim eşimde de ileri hareketlilikte sıkıntı vardı biraz ama Dr çok önemli seviyede değil demişti eşim ona rağmen ilaçlarını hiç aksatmadan içti.. o kadar çok çocuk istiyoki beni bile takip ediyo

Benim esiminde sprm sorunu var canm hareketlilik ilk bebegim tüp bebek ile oldu ama suan belki mucizeolur oglum cok kardes istiyor sansimizi deniyruz keci boynuzu pekmezi findik çakşır suyu bunlari tüketiyr faydasini gorrurruz insalh ben ovülasyon testine basladim takip etmeye calisiyrum umarim mucizene kavusursun
İnşallah canım 🤲

7 sene oldu canım bir düşüğüm oldu 6 ay önce şans eseri oldu o da. 6 aydır deniyoruz ama olmiyir onun için sordum takviye olarak neler kullanabilirim diye
O zaman bir arkadaşta demiş haklı keçi boynuzu pekmezi ceviz fındık bir kaç şey daha var onlarında tükete bilir gene internetten bakmak lazım aktarada gitmek lazım illaki vardır bitkisel bir sürü şey ayrıca bir kere gebe kaldıysan gene kalırsın çünkü eşinin tüm spermleri değil sağlıklı olanlarıda var demekki

Kızlar naaptınız ya durun daha çok erken 🙈 bizim batlar yakın değil miydi? Benim yakın arkadaşım regline 2 gün kala erken gebelik yapmıştı negatif çıkmıştı mesela çok da üzülmüştü ama hamileymiş meğer regli gecikince öğrendi :KK66: yani bat yaklaştıkça da yapsanız negatif çıkabilir hem kendinizi boşa üzmeyin :KK66:
Sonuç ne 🤣bende negatif 🤣🤣🤣

Kızlar naaptınız ya durun daha çok erken 🙈 bizim batlar yakın değil miydi? Benim yakın arkadaşım regline 2 gün kala erken gebelik yapmıştı negatif çıkmıştı mesela çok da üzülmüştü ama hamileymiş meğer regli gecikince öğrendi :KK66: yani bat yaklaştıkça da yapsanız negatif çıkabilir hem kendinizi boşa üzmeyin :KK66:
Yaptık bile ama üzülmek yokkk dahaaa çooook var 🥰

X