💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kizlar sanki silik cizgi bir tık daha koyulasmaya baslamis sizce 1kaç günde pik gormek nasip olurmu 😂 adetlerim duzensiz cünku 😪

Eklentiler

• 20230915_134953.jpg
    20230915_134953.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 38
Ay sonunda oluyor galiba 😊🙏 Akşam tekrar etmelimiyim acaba ? Dün boştu bugün dolu yapsam yarın daha da artarsa 3 gün değerlendirmem lazım bugün de mi boş geçsem acaba dinlense iyice 😊

Eklentiler

• IMG_20230915_135311_236.webp
    50,5 KB · Görüntüleme: 42
Kızlarrrr cevap yokmu birde kızlar adete on gün kala hamile kalınır mı❓🤣
benim SAT 28 ağustostu, 6 ve 7si pikti 8inde silindi. Yani 8inde yumurtlama olmuş oldu. Ancak bu her kişiye göre değişir, benim döngüm 26-28 gün gibi. Reglin düzenliyse 10 gün kala hamile kalınmaz, ama pkos veya regl düzensizliği varsa olabilir ki onda da regl tarihi ötelenmiş olur zaten. Yani şöyle, genel geçer kabul yumurtlama sonrası 14. günde regl olmaktır.

Ay sonunda oluyor galiba 😊🙏 Akşam tekrar etmelimiyim acaba ? Dün boştu bugün dolu yapsam yarın daha da artarsa 3 gün değerlendirmem lazım bugün de mi boş geçsem acaba dinlense iyice 😊
Canım henüz pik değil ama pik olmaya çok yakın. Bir iki güne pik olur gibi duruyor☺️

İyiym kuzum. Hiç belirti yok kuzum. Zaten belirti olsa da iğne etkisi oluyor çoğunluğu. Ben ikinci aşılamamda tüm belirtileri göstermiştim. Hamile olduğumdan emindim ama malesef hamiş değilmişim.. haftaya cumartesi 12. Gün test yapacağım. İğnenin etkisi geçtiyse Çıkma ihtimali var. Ama iğneden kaynaklı yalancı pozitifi de görebilirim. İdrar testinde koyulaşmayı takip edeceğim 🙏🍀 sen nasılsın canım kçaıncı gnündesin
Yaa hadi inşallah bu ay pozitif görelim canımm hayırlısıyla 😍😍🙏🏻 Benim dün öğlen pikti sonra akşam silik çıkmıştı bugün yine silik çıktı çatlamış herhalde, inşallah güzel sonuçlanır 😂

Canım henüz pik değil ama pik olmaya çok yakın. Bir iki güne pik olur gibi duruyor☺️
Pik öncesi bir dolu bir boş devam ediyoruz dün boştu bugün değerlendirsem yarın artarsa nasıl yapıcam 4 gün üst üste olucak bugün boş geçsem mi bilemiyorum ay 😅

Pik öncesi bir dolu bir boş devam ediyoruz dün boştu bugün değerlendirsem yarın artarsa nasıl yapıcam 4 gün üst üste olucak bugün boş geçsem mi bilemiyorum ay 😅
Bu kararsızlıkta kalmanı anlıyorum ve çok normal karşılıyorum bende aynı kararsızlığı yaşardım çünkü😄😄 testlerden benden daha iyi anlayan arkadaşlar elbet vardır onların yorumu daha değerli olur bence☺️

X