💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bu arada kızlar ağustos topiğinede atmıştım Buraya da atayım duayı bu duayı kalpten ağlayarak ne zaman okusam dua etsem Rabbim geri çevirmedi o ay Hamile kaldım düşüğüm evet plansızdı ama düşüğümde de durduk yere dua etmiş o ay Hamile kalmıştım Allah kabul etmeyeceği duayı ettirmezmiş buraya atayım sizde okuyun dua edin inşallah Rabbim geri geçirmez zaten çevirmezde geciktirir ama güzelleştirir

Enbiya Suresi 89. Ayet

وَزَكَرِيَّٓا اِذْ نَادٰى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنٖي فَرْداً وَاَنْتَ خَيْرُ الْوَارِثٖينَۚ

Enbiya Suresi 89. Ayet Okunuşu

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne).

Zekeriyyâ'yı da an! Hani o, rabbine şöyle niyaz etmişti: "Rabbim! Geride kalanların en hayırlısı sensin, yine de sen beni yalnız (çocuksuz) bırakma!"

Bilgi vermiş yani teşekkür ederim
Yok bu 2. Olacak inşallah haklısın olmadı arkadaşlar ovilasyon testi dedi bakalım elimde 2 tane var olmadı alıcam
Ovülasyon testi de deneyebilirsin tabi. Ama o da insanı biraz strese sokan bir şey. Eğer düzenli adet görüyorsan onu da 10. günden itibaren yapmanı öneririm. Adet bitiminde başlamana gerek yok

Ovülasyon testi de deneyebilirsin tabi. Ama o da insanı biraz strese sokan bir şey. Eğer düzenli adet görüyorsan onu da 10. günden itibaren yapmanı öneririm. Adet bitiminde başlamana gerek yok
Bende öyle yapıyorum ama takip önemli ya evet stres yapıyor ama gününü tutturunca cidden gebelik oluyor benim 3 gebeliğimde ovilasyon günüme uyumlu yani yumurta çatlama günüme bence asıl o gün ilişki şart çatlama gününden 3 gün önce günü ve 3 gün sonrası cidden önemli mecbur takip edicem olmadı toplu gider satın alırım yarın veya sipariş bakıcam şimdi yarın elime ulaşırsa veririm hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…