Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

bende halay çekerek duyurcam herkese bi olsalar bir an önce seninle batlarımız aynı (tabi benim tahmin ettiğim gibi olursa) inş. beraber alırız haberleri

Öyle miii burdaki herkes toplaşıp bi halay çekeriz kızzz
baksana yaa ayın başındayız kaç tane hamiş varr
ulan ne beceriksizmişiz peehhh

bi zamanlar diyodum ( bekarken) hayvanların bile cinsel hayatı var bizim yok diyeee
neyse o oldu.
şimdik bakıyom ulan hayvanlar bile anne oluyo biz hayvan kadar olamadım töbe yarabbim ama düşünüyorum napiyim onlara bile özeniyorum yaa .....

sen ne zamandır ugrasıyosun pekiiii
valla benim 1 seneyi gecti daha tık yok..
bi ara klomen vs.. kullandım gene olmadı
kendi haline bıraktım
desemde bu ay bal tarcın çörek otu yedim o da eksik kalmasın bakalım olmazsa 3 ay da onu denerim öyle öyle derken bi bakmışım menepoz zamanımız gelmiş.. hahahah

napalım bizimde kaderimiz böyleymiş...

ama bende yumurta tembelliği var tedavisiz hamile kalamazmşım nette hep öyle yazıyo..
ama adam akıllı bi tedavi olmadım
olmaya da pek niyetim yok gib...
ne zaman neye nasio olur nasıl yaparız bilmiyorum
hayatın götürdügü yere gidiyorum sadece...

inşallah canım sen hamile kal da tüm dünya duysun

Valla zaten millet benden cok bekliyooo

hayvanlara ne bakıyon kız onlar bi doguruyo 8 10 tane öle düşünüp üzme kendini
yumurta tembelliği için çörek otu bal tarçın iyi diyolar canım devam et sen en yakın zamanda olur zamanı var demek ki canım hepimiz o zmanı bekliyoruz sende sıkma canını :13:
bide millet var tabi herkes soruyo
benim daha 5. ayım canım bu çok şükür bi sorun gözükmüyo ama olmadı allahın takdiri ne zaman yazmışsa o zman olıcak
benim hep düzenliydi adetim ama bu ay yumurtlama günümde adet oldum doktorum normal dedi strese baglıdır dedi ama o adetin 7. günü ovulasyon yaptım bi baktım yumurtluyorum nasıl oldu anlamadım 16. günde yumurtlardım normalde öle olunca adet tarihim öne geldi 20 ekimken 10 ekim oldu
erken yumurtlayınca yumurta döllenebilir mi acaba ya

neden olmasın ki yumurta çatladıktan sonra olur heralde..
valla bende bilmiyorum ki bilsem kendim yapacam

biz valla gün aşırı yada 2 günde bir en gec calışıyoruz
hiç saymıyorum o gün bu gün diye....

üzülmüyorum bu ay ama bundan önce üzülüyodum ne yalan söyliyim...
bakalım inşallah bu ay bu macun işe yaarar
yaramazsa da kullanmaya devam edicem....
sende devam et...
belki bu karışım iyi gelmiştir yumurtlamayı cabuklaştırıyomuş ve adetin öne getiriyomuş herkes öyle diyooo
demekki sana yaradı
hadi bakalım...

yok canım ben kullanmadım macunu ama yumurtayı çabuklaştırdıgını duydum benim yumurtalar normal büyüdüğü için korktum kullanmadım çünkü kist yapabiliyomuş fazla büyüttüğü için

Son düzenleme:
Bende bariz belirti olarak sadece çok sık idrara çıkıyorumm normalde de çıkarım ama reglden 4-5 gün önce başlardı

ya benim bata bi kaç gün var hatta geçen aylara bakarsam bugün olmam gerekirdi ama bende gecikmede olabiliyor o yüzden 3 gün daha diyorum ama hiç bi belirti yok ne adet ne de bebek yaaa çokda korkuyorum ya bu ayda olmadıysa of offf tekrar hastane yolu görünecek git gel insan yıpranıyor

Merhaba ekimci kızlar nasılsınız?Çalışmalar bitmiş beklemeler başlamış desenize
Allah hepinize sağlıklı bebecikler ve sağlıklı hamilelikler versin tez zamanda inşallah...

Sengelen napıyon canım güzel haberlerini bekliyorum hadi hayırlısıyla doldurursun göbişi

Benim düşükten 1 ay geçti ama hala adet olmadım yaaa
Bu aralar adet olsaydım ekim sonu müjde vercektim ama gittikçe kasım ayına kayıyoruz maalesef
Neyse hayırlısı olsun artık.
Hamileyken kan görmeyim diye tuvalete gitmek istemezdim
şimdi kan göreyim diye zırt pırt tuvaletteyim :84:

kızlar bebek düşünüyorsk folik asite mi başlamamız lazım.

çok acayip bi karın ağrım var kızlar hasta olucam sanıyorum ama bişey yok . hayırlısıysa versin Allahım ...

benim gögüslerim büyüdü ve cok acıyolar hele uçlarına dokunamıyorum ama
belirti diye ssaymıyorum gecen ayda böyle olmuştu aama ondan önceki aylar olmuyodu
neden oluyo ki böyle şimdi...
:44::44::44::44:

çok acayip bi karın ağrım var kızlar hasta olucam sanıyorum ama bişey yok . hayırlısıysa versin Allahım ...

karın ve kasık agrısı farklı oluyo
ben hamile oldugumd Garip bi karın agrısı vardı ilk defa karın nasıl agrır ögrenmiştim... değişik bişey...
bastırınca karnına acıyo mu peki?

karın ve kasık agrısı farklı oluyo
ben hamile oldugumd Garip bi karın agrısı vardı ilk defa karın nasıl agrır ögrenmiştim... değişik bişey...
bastırınca karnına acıyo mu peki?

acıyo canım yaa yarın adet olmam lazım ama hiç bir belirti yok bende inşallahda olmam. garip bi his var sanki bu ay oldu der gibiyim kendi kendime .. bi yandanda pek heveslenmek istemiyorum kendimi çok kaptırınca üzülüyorum .. herşey gönlümüzce olsun ..

kızlar bat dündü veeeeee ben hala adet olmadım,belirti olarak sadece akıntı var....çok heycanlıyım,acaba test yapsam çıkarmıki,yada direk akşam kan testi mi versem,,,yada 5 gün falan beklesemmi,,,,,,,ayyy kafayı yiycem ya....napsamki kızlar ya..

5 gün beklenirmi ya bence hemen bi test yap kanda çıkar bence hadi güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…