Ekim Bebekleri Listemiz

destinacım bizi yanlış kaydetmişsin 17 ekimde bekleniyor we adı AZRA olarak değişti bi kaçkere yazmışmıştım ama kimse kale almamış galiba

sevgili enemine hepinizi verdiğiniz tarihle kaydettim..yani herkes satla listeye kayıtlı doğum yaptığınız tarihlerde yanına yazılacakk..eğer isim değişikliğini bu topice yazdıysanız farketmemem mümkün değil..yani başka başlıklarda belirtmiş olabilirsiniz.ayrıca uslübunuzuda pek hoş bulmadım bu listedin düzeni ve takibi için maaş almıyorum:ecrin_bebek:

yaa bizi neden eklemedinizzzzzz:KK43:

buda kendimi hatırlatmaya çalışmalımdan

neyse ben gerginlik olsun diye yazmadım sadece bozuldum açıkcası neden benden sora yazanlar bile aynen listeye ekleniyor 3-4 defa kendimi gösterdiğim halde hiç yazılmamış gibi dawranılıyor neyse önemli değil ii forumlar

kızlar merhaba... bende ekima nnesi olucam allahın izniyle. aranıza yeni katıldım. benimde bir kızım olucak inş. adı da BEREN.15 ekimde bekliyoruz prensesimi...

kızlar merhaba... bende ekima nnesi olucam allahın izniyle. aranıza yeni katıldım. benimde bir kızım olucak inş. adı da BEREN.15 ekimde bekliyoruz prensesimi...

hosgeldin,,hayirli ugurlu olsun,benimde 2.oglum olacak ekimin 20 sinden sonra bekliyoruz.

prizecim seni zaten eklemiştim isminide ekledim kuzunun..liste sat^a göre düzenlendi doğdukları tarihleri doğum yapan ekim anneleri başlığında güncelliyeceğiza.s.

anam şuna bak kız 3 gün önce bunu yazmış:roflol: şimdi ise bebişini kokluyodur eminim:emir_bebek::nazar:

Destinacım biz de kızımızın ismini belirledik. İpek olacak inşallah. Bütün hamilelere hayırlı doğumlar dilerim..

X