Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tatlım test aldım yaptım ama negatif zaten şu anda daha çok erken yarın yada ptsi sabahtan yaparım kuzum etiketlerim tabi

minnoşum pıt pıt vurcam ellerine. Yaaa beni biliyorsun başıma neler neler geldi Erken daha evde testin varsa eğlen tabi ama sakın erken erken kan falan yapma bak sonra çok üzülürsün ben çok üzülmüştüm

Ayyy yeminle kendim kadar sevindim ya cok iyi ya ins bbebisin seninledir hamilelikte rahim duvarı kalinlasiyordu demi
Ah canım benim Allah razı olsun senden Allahım sanada hayırlı zamanda 2. Evladı nasip etsin kiii ben var gibi hissediyorum inşallah doğrudur :)) aslında hem hamileyken hemde adet döneminde kalınlaşıyo ama adet olcağımız zaman rahim incelir adet başlar ama inşallah incelmez ya:)

Aynen canım katılıyorum. Bende evlenmeden önce hemen istemem 2 sene beklerim vs. diyodum ama büyük konuşmuşum galiba evlendikten 6 ay sonra istemeye başladık o istek hep oldu ama o duyguyu yaşamak bile nasip olmadı. 1.5 senedir uğraşıyoruz.. Hayırlısı Allah'tan.

Bebeğim evde test yapıyorum zaten bugün yaptım bidaha ptsi falan yaparım kan adet gününde vericem tatlım şimdi kan vermem merak etme :))) sen naptın ??

Ins cnm bnm herşeyin hayırlısı

Bebeğim evde test yapıyorum zaten bugün yaptım bidaha ptsi falan yaparım kan adet gününde vericem tatlım şimdi kan vermem merak etme :))) sen naptın ??

Canım benim reglim geliyor sanırım. Göğüs ağrıları mı desen kasık sancıları mı deseen bel ağrısı mı deseeen ara ara gelen akıntı mı desen ne ararsan var. En son pazartesi erken gebelik testi yapmıştım kalbim kadar temiz bir test görmüştüm Antibiyotiğimi içtim reglimi bekliyorum kuzum

Kız allah seni varya napmasın ya sen niye antibiyotik içtin hiç dinlemiyosun bizi ama kızıyorum sana sen erken test yapıyosun canım benim bak bende belirtiler var bayağı seninkilerin aynısı şimdi de test yaptım negatif ama normal daha 1 hafta var zaten yumurtlamadan sonra anca 7. Günde belki 10. Günde kana geçiyo en net idrar sonucunu 14. Gün alırsın oda adet gününe denk gelir zaten

Kuzular bakın adete 7 gün var ve test yaptım negatif zaten şu anda çıkmaz çünkü yumurtlamadan sonra 8. Günüm

Kız ama benim kanda 0 çıktı. 8.günümdü ultra erken gebelik testiydi olsa azıcıkta olsa silik çıkardı ama benim adet belirtilerim dün başladı canım bir de benim yumurtam çatlamamış ilk doktor öyle dedi ya :)

Baksana sağ ve sol yumurtalığım ilişkiden 5 gün sonra yani bunu ilk doktor verdi 2. Buna bakmadı bile bence. He ama ben ilk ultrasonumda hem sağda hem solda yumurta gördüm. Sağdaki kalıp soldaki çatladıysa o da öok büyük bir mucize olur bende de öyle bir şans maalesef yok

Eklentiler

• 01A67ACF-B477-40C6-8B64-A7D9452DADD4.jpeg
    86,5 KB · Görüntüleme: 21
  • ED7DB1C8-BF4F-4856-A356-DEA9B4306729.jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 25
Eki Görüntüle 2197041 Eki Görüntüle 2197042 Kuzular bakın adete 7 gün var ve test yaptım negatif zaten şu anda çıkmaz çünkü yumurtlamadan sonra 8. Günüm
ben 25 eylülde gittiğimde 12 mm olan yumurta 27 sinde gittiğimde görünmüyordu. çatlamıştır dedi dr. belki de söndü. günde 2-3 mm büyüdüğünü düşünürsek 17-18 mm denk geliyor. Tabi ne zaman çatladı bilmiyoruz. Nöbetçi Dr. adetinin 12. günü, çatlamıştır , hamilleik de olabilir dedi. Bugün 14. günüm. Ama test yapmaya korkuyorum:))

Bebeğim sıfır çıkması normal çünkü erken yaptırdın ve idrarda da 8. Gün çıkması bi mucize erken yumurtlamış olup hemen tutunması lazım ki idrarda çıksın kuzucum ama tabi bu ümitlendirmek değil içimden geleni söylüyorum kuzum yinede hayırlısı olsun adet olursan da üzülme ilk ayınızdı zaten rabbim hayırlısını versin ama ben bu ultrason fotoğrafında çatlamamış yumurta göremedim kuzum o doktorun işaretlediği yer yumurtamı ?

Valla canısı yapsan çıkar şu anda testte kaç günde bi adet görüyosun?

kızlar yardım lütfen. kafam allak bullak progesteron testim 0,30 çıktı.Böyle bi değer nedir Allah aşkına ya yarın doktora gitcem ama sinirim bzouldu

Başka bir konu başlığında, 8 mm iken çatlayan ve doktorun bu yumurtayla hamilelik imkansız dediği yumurta ile hamile kalanı okudum. Bu işler belli olmuyor, hiç birşey kesin değil. Olacağı varsa oluyor.

Reactions: 10N
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…