Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KIzlarrr ben geldim kusura bakmayın hemen yazamadım ama çok güzelll haberlerle geldim doktor yumurtan çatlamışş dedi veee rahmin kalınlaşmış dedi :)) eğer haftaya Cuma’ya kadar adet olmassam kan testi yaptırıcam kızlarrr Allah hepinizden razı olsun Allahım tez vakitte dualarımızı kabul etsin inşallah :) Fit mutlu anne Fit mutlu anne Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara @MinnakPortakal ve adını unuttuğum diğer arkadaşlarım

Herhangi bi sorunun mu vardı canım? Sonradan katılınca böyle oluyo sanırım bilmiyorumda :KK43:

Birgebeningunlugunden ovu testi sipariş ettim çünkü regl im geliyor kırmızılar görünmeye başladı :KK43: Bi arkadaş da istiyordu kimdi yazabilir mi unuttum kusura bakma lütfen :KK43:

Çok şükür meleğim çok şükür Allahım kimsenin kucağına boş bırakmasın herkese hayırlı haberler almayı nasip etsin:) senmi çatlarsın benmi acaba nasıl geçicek 1 hafta bilmiyorum eve giderken test stoğu yapayım da bakarım en azından :KK70:
Ay evet evet testler al ya :) hatta bugünden mi baslasak test yapmaya hmmmm :)

Herhangi bi sorunun mu vardı canım? Sonradan katılınca böyle oluyo sanırım bilmiyorumda :KK43:
Olur Mu öyle şey kuzum sor tabiki:) pko var bende ve 1 senedir doğal yoldan ne hamile kalabildim ne adet görebildim hep ilaçlarla adet gördüm bu ay artık doktor takibiyle yumurtlama yaptık ve yumurtam çatlamış Allahıma şükürler olsun rahmimde kalinlaşmış işte ya adet olcam yada hamile olcam 1 hafta sonra belli olcak canım benim

KIzlarrr ben geldim kusura bakmayın hemen yazamadım ama çok güzelll haberlerle geldim doktor yumurtan çatlamışş dedi veee rahmin kalınlaşmış dedi :)) eğer haftaya Cuma’ya kadar adet olmassam kan testi yaptırıcam kızlarrr Allah hepinizden razı olsun Allahım tez vakitte dualarımızı kabul etsin inşallah :) Fit mutlu anne Fit mutlu anne Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara @MinnakPortakal ve adını unuttuğum diğer arkadaşlarım
Çok mutlu oldummm, hadi hayırlısı. benim de karın ağrım geçti biraz neyseki:))

Olur Mu öyle şey kuzum sor tabiki:) pko var bende ve 1 senedir doğal yoldan ne hamile kalabildim ne adet görebildim hep ilaçlarla adet gördüm bu ay artık doktor takibiyle yumurtlama yaptık ve yumurtam çatlamış Allahıma şükürler olsun rahmimde kalinlaşmış işte ya adet olcam yada hamile olcam 1 hafta sonra belli olcak canım benim

Hmm anladım canm Rabbim yardımcımız olsun. iyi şeyler oldu yani insAllah bide olumlu sonuçlar görürüz de seviniriz canım benim 1 hafta bekleyeceğiz artık :)

wiha02 wiha02 canım test yaptınmı bugun yine koyulaşma varmı? bana resmi at demiştin silikte olsa çizgi yok bata 5 var

Eklentiler

• d.jpg
    d.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 35
canım senin aşılamamı yapıldı yoksa çatlatma ignesimi

Ayyy yeminle kendim kadar sevindim ya cok iyi ya ins bbebisin seninledir hamilelikte rahim duvarı kalinlasiyordu demi

Kızlar ben cok halsizim ya alt karnım fena ağrıyor ayakta duramiyorum ayaga kalkınca basım donuyo dikkat de ediyorum ama usuttum mu ki acaba ayaklarim üşüyor sadece

Seda_gul Seda_gul bende kürleri karışırken dün okudum bi yerde. Uğruna neler yapıyoruz? Rabbim gönlünüze göre versin.
Amin canım umut işte ne yapalım

X