Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birak.canim mutlaka.cocuk da ciddi hasarlara neden.olabiliyormus Allah korusun astim en basit olani gerisini sen.düşün
aynen öyle canım bi kaç tane içene şahit oldum dediler biz sezeryana girmeden önce içtik küvöze bile girmedi aaldık geldik eve şaşırıyorum valla böylelerinin şansına

aynen öyle canım bi kaç tane içene şahit oldum dediler biz sezeryana girmeden önce içtik küvöze bile girmedi aaldık geldik eve şaşırıyorum valla böylelerinin şansına
Sonradan çıkıyor canim acisi sen merak etne sen tedbiri al sonradan viccdan azabi cekme.teyzemin kızı gibi

İnşallah kuzum :) ama bilmiyorum sanki uzun zaman sonra ben bu ay ilk defa bişey kullanmıyorum sanırım adet olucam yani bu ağrılar bu şişkinlik halsizlik ne bilim ya :/ ayy kız hamile olalım da boşver o işte olmayıversin :)

Günaydın kızlarrrr. Nasılsınız? Nasıl gidiyor? Ya bisey sorucam tamamen alakasız. Aranızda çalışan var mi? Kaç saat çalışıyorsunuz? Ben eskiden Türkiye de yaşarken 12 saat çalışıyordum bazen de 15 saat. Hala ayni mi? Sadece meraktan soruyorum :)

Günaydın canım :) iyi valla bizi burda bıraktın muhabbet sohbet akşama kadar napalım :) ben çalışmıyorum kuzum ama devlet dairesinde 8 saat ama diğer işte market kasiyerlik işlerinde falan 12 saat çalıştırıyolar

KıZlar sol tarafım da batmalar var ve bugün bel ağrısı kasık ağrısıyla uyandım bugün doktor gidicem nolur dua edin yumurtan çatlamış desin inşallah ya

KıZlar sol tarafım da batmalar var ve bugün bel ağrısı kasık ağrısıyla uyandım bugün doktor gidicem nolur dua edin yumurtan çatlamış desin inşallah ya
Anladım demek ki hala aynı. Burda herkes 8 saat çalışır daha az çalışılır ama daha fazla çalıştırılmaz. Dualarım seninle canım inşallah çatlatmıştır inşallah iyi haberlerle donersin canım benim. Saat kaçta gidiyorsun doktora? Suan burda gece yarisi 01:02. Ben uyaninda gelmis olursun doktordan

Aynı kuzum aynı değişen bişey yok orası iyiymiş bak ne güzel herkes eşit seviyede sevdim bunu bende mi Kanada’ya yerleşsem 11.30 da doktorda olcam kuzum orda daha geceymiş sen geldin mi eve ?

hatırlayamadım yoksa etiketleyecektim ovulasyon yap demişti biri

Canım ben istemiştimmm :):)

Ben şimdi regl dönemine girdim henüz olmadım ama öncü belirtileri geliyor. Akşam sabahlığım.. Kasık krampları göğüste ve karında şişkinlik bolca sinirlilik ve ateş basması yaşıyorum ara ara. Ovülasyon testlerimde çok çok silik çizgi çıkıyor sabah ilk idrarla yaptım üstelik. Yani bence normalde regl olsan senin de ovülasyon öyle çıkmazdı :) Ne zaman tekrar kan vereceksin bakalım?

gecikme olmayana kadar vermem kuzum hatta bana kalsa vermem de aile hekimi takip için istiyor :)) ama şuanlık idrar testleriyle devam

Günaydın.
Bende de bugün sabah başladı artış, ölçmedim gerçekten ateşim vardı, içten bir yanma mı bilmiyorum ama benim regl öncesi bu durumu yaşyıorum her zaman( gebelik belirtisinde de var mı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…