Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım normalde regl olacağın zaman ateş düşer ama antibiyotikle bi alakası var mı bilmiyorum

Kız bn bulsam şimdi başlayacam nereye gidiyorm gelmiş bitmiş yok şöyle böyle daha illalah ettm bide çok fena grip olmşm anlataamma

Hadi yaa gel kuzum bende var yapalım tüketelim Bende atlattım grip ballı süt dene canım çabuk atlatırsın. Regl olcam bende başladı ağrım

Çıkadabilir çıkmayadabilir bebeğin yerleşme gününe bağlı kuzum ama sabah ilk idrarla yaparsan silikte olsa görebilirsin ama tabi beklemek en iyisi ama için rahat etsin diye yapabilirsin tabiki

Yokk canm yok agrım başladı geliyor regl hiç umudum kalmadı artık Bidahaki ay'a artık..

Bende tıkanıklık yokmuş canm rahim küçüklüğü varmış brokoli kürü geliştiriyosa ondan deneyeyim en iyisi :)

Valla benimde sabahtan beri regl ağrım var erken regl olcam gibi duruyo ama daha 8 gün var senin 2 günün yok muydu kuzum ?

Evet öyle bekliyodum ama erken gelebilir canm. Kullandığım ilaç geçen cuma bitmişti zaten en geç cuma olmam lazım ama gelici hissediyorum ağrısını :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…