Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ewet, İstanbul, Avrupa yakasındayım. Eşimin özel sağlık sigortasından dolayı özele gidebiliyorum. Büyük hastanelerde oluyor mutlaka nöbetçi kadın doğum bölümü. Kağıthane Derindere hs, Florance Nıghtıngele Çağlayana gidiyorum.

Çok teşekkürler, yumurta takibi için tavsiye edebileceğiniz doktor var mı? Her iki hastane de yakın bana, çok iyi oldu nöbetçi doktor uygulamasını hatırlattığınız, ben de özel sağlık sigortası ile gidiyorum.

2 3 gün kalms senin ki umarım bebiş gelir de ikimzn yapmyz ama olmzsa haberli kalalm olur mu :)

Evet ay inşAllah öyle olur da ovu testine de gerek kalmaz :) Olur canm haberleşiriz normalde cuma günü ilaç kullanımından sonra 1 hafta doluyo ama haftasonu evde değiliz regl olmazsam p.tesi yaparım test insAllah çift çizgi haberi veririm :)

Hamile kalayım yaşıma takılıp tüp bebek diyen para tacirleri doktorları tek tek dolaşacağım kendiliğinden oldu diye:) Sadece bir dr dedi. amh 3.9, tüm hormon değerlerin çok iyi, eşinin spermiogramı çok iyi, miyomun rahim dışına büyüyor, çikolata kisti de engel değil, sana nasıl tüp bebek diyeyim dedi:)) Olur, biraz geç olur dedi. Bu yıl sonuna kadar süre tanıdık kendimize, sonra klomen+aşılama ve tüp bebek şeklinde tedavi düşünüyoruz.
Ya bu doktorlar gerçekten mahvediyo bizi o yüzden ilk önce güzel bi doktor en önemlisi ki bak bulmuşsun hadi hayır olsun inşallahhh tedaviye gerek kalmadan bebişlerimiz gelsin :)

Çok teşekkürler, yumurta takibi için tavsiye edebileceğiniz doktor var mı? Her iki hastane de yakın bana, çok iyi oldu nöbetçi doktor uygulamasını hatırlattığınız, ben de özel sağlık sigortası ile gidiyorum.
O gün hangi nöbetçi dr denk gelirse, zaten yumurta takibinde çok çok iyi olmasına gerek yok bence. Sadece ölçecek, şu günü değerlendirin diyecek. Hepsi yapabilir onu. Çalışınca zor oluyor izin alıp gitmek, çok iyi oluyor nöbetçi dr.

Zaten diğerleri doluydu tek bunun boştu randevusu ordan anlamlydm:KK66: bir dahaki adet olrsm başka doktora gtcm canin çok sagol
Neden boş olduğuda anlaşıldı :) olsun canım benim öyle doktorlar çok çıktı karşıma neler neler dediler ama çok şükür ki şu an ki doktorumda çok memnunum sende bulursun inşallah adette olmassın:)

Neden boş olduğuda anlaşıldı :) olsun canım benim öyle doktorlar çok çıktı karşıma neler neler dediler ama çok şükür ki şu an ki doktorumda çok memnunum sende bulursun inşallah adette olmassın:)
Aminnn hepimizin bebisleri olsun insallah şimdiden gelmek için nazlnyrlr sonra nasl olacak bunlr yaa :KK66:

Çok nazlı çıktılar ya bilmiyorum artık nasıl olcak :)
Totosuna totosuna vururuz:)) Yeğenim de 1 yılın sonunda geldi. İlk yeğen, ilk torun. 8 aylık oldu. Atarlı şimdiden görseniz:)) Çok şımartıyoruz yaa, çook nazlı :))Ama teyzelik de çok güzel bir duyguymuş ya, annelik duygusunun ucundan tatmakmış, görmeyince kokusunu özlemekmiş, mis kokulu pamuğum benimm, güleryüzlümmm

Totosuna totosuna vururuz:)) Yeğenim de 1 yılın sonunda geldi. İlk yeğen, ilk torun. 8 aylık oldu. Atarlı şimdiden görseniz:)) Çok şımartıyoruz yaa, çook nazlı :))Ama teyzelik de çok güzel bir duyguymuş ya, annelik duygusunun ucundan tatmakmış, görmeyince kokusunu özlemekmiş, mis kokulu pamuğum benimm, güleryüzlümmm
Teyzelik bambaşka bi duygu ya ben tattım o duyguyu çok farklı bişey yani Eminim ki annelik daha farklıdır Allahım bizi bu duygudan mahrum bırakmasın inşallah :)

Totosuna totosuna vururuz:)) Yeğenim de 1 yılın sonunda geldi. İlk yeğen, ilk torun. 8 aylık oldu. Atarlı şimdiden görseniz:)) Çok şımartıyoruz yaa, çook nazlı :))Ama teyzelik de çok güzel bir duyguymuş ya, annelik duygusunun ucundan tatmakmış, görmeyince kokusunu özlemekmiş, mis kokulu pamuğum benimm, güleryüzlümmm[/QUOTE
Teyze olmak çok güzel fakat şuan aşırı analık duygularimz kabarık bence :KK66:

X