Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama onun sayfasına baktm başka marka ovulas kito reklamı vardı ondan alana yapar diye dusundm başka marka alana da yapıyorsa bakarm cok teşekkür ederim. Kaç gün kaldı bata senin
Ben hic sormadim.ne.marka alayim diye kendim.aldim sonra instagramda gorunce takip ettim dm den.yazdim hergun su saatte su sekilde test yapip foto atacaksin dedi ve ben 15.gun dongusunde yumurtlamayi.yakaladim catlamayi da gorduk.seninle de ilgilenir canim sen.durumunu da yaz anlat dm den

Bnm instgramım yok cnm o şekilde iletişme girebilirmiyim

Bu ay olmzsa bir dahaki ay alacgm canım çok sagol

O gunleri.degerlendirdiysen sorun yok.belki de gebesindir.o yuzden koyu cikmistir.
evet canım değerlendirdim sonra zaten silik çıktı bıraktım 2 gündür yine koyulaşmaya başladı dur foto atıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20181009-145646.png
    177,1 KB · Görüntüleme: 36
  • CYMERA_20181009_145146.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 38

Hsg den sonra neden antibiyotik veriliyoki canm bende 2 defa çektirdim ama hiç vermediler. Hatta regl olursam(inşAllah olmam da) 5. yada 6. günü tekrar çektircem o yüzden merak ettim sorayım doktorw.

Hsg den sonra neden antibiyotik veriliyoki canm bende 2 defa çektirdim ama hiç vermediler. Hatta regl olursam(inşAllah olmam da) 5. yada 6. günü tekrar çektircem o yüzden merak ettim sorayım doktorw.

Merhsba, enfeksiyon kapma ihtimaline karşı koruma amacı ile bazı doktorlar veriyor sanırım.

evet canım değerlendirdim sonra zaten silik çıktı bıraktım 2 gündür yine koyulaşmaya başladı dur foto atıyorum
Bunlar silik zaten canim.yumurtlama gununde t nin koyulugu c kadar olacak hatta daha fazla bile cikabilir ama boyle degil bu silik.ve normal zaten.silik cikmasi bi de ertesi gun siliklesti sonra biraktim.dedin neden biraktin asil onemli gunler o.zaman yumurtlama gunuyle birlikte 4 gun iliski olmali en.dogurgan donem o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…