Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Düşündüm ki bunu da deneym sonra ovulasyn kiti alayım çünkü bu kiti de anlamk çok zor sanki yorumlari okuyrm kimse tam anlmyr sanki :KK66: sonra daha stres olurum diye bu ay gelmezse nazli kuzucuk bir dahaki ay öyle ovulasyn kiti almyi dusundm. Siz hangi marka aldnz ve kolay mo anlaması.
Laboquik canim benimki.ben.gitti gidiyordan.aldim uyguna geldi.bir gebenin günlüğü sayfası var instagramda ben onunla takip yapiyorum.sen de ona dm den yaz takip yapin.birlikte

Benimde yok ailem falan varda onlarlada haftada 1-2 gün görüşüyoz valla burda olsan kahve içer muhabbet ederiz :)
En sevdiğim 2 sey muhabbet ve kahve mmm :) . Benim ailemde var hemde çok yakınlar bana 3 kız kardeşim var hepsi de yetişkin ama biri okuyor,biri calisiyor herkesin kendi dertleri var. bu süreçte ağır bisey kaldırma,biryerlere uzanma kendini yorma

Yaa ıste insanı strese sokuyor bir de yeni evlyz ama stres oluyrm kendi adıma:) ben de 7 günden sonra günaşırı adete kadar diye dusunyrm olmazsa. Bir dahaki ay ovulasyn kiti mi alsam bilemedm. Benim yumurtlmada hiç bir yerim agrimiyo ama bazen çok nadir hafif seff akıntı fark edyrm.
İşte o akıntıyı farkettiğim gün 2 gün arka arkaya ilişki oklunda tutma olasılığı daha fazla canım

En sevdiğim 2 sey muhabbet ve kahve mmm :) . Benim ailemde var hemde çok yakınlar bana 3 kız kardeşim var hepsi de yetişkin ama biri okuyor,biri calisiyor herkesin kendi dertleri var. bu süreçte ağır bisey kaldırma,biryerlere uzanma kendini yorma
Aynen öyle canım herkese kendi dertleriyle uğraşıyo işte. Yok canım o kadar halsizim ki ve kasığıma kramp giriyo süpürge tutcam bulaşık yıkılan yok kolumu kaldıracak halim yok

çatladığı gün çok çok silik çıktı sonra da yapmadım zaten dün öylesine yapim dedim koyu çıktı bugün yine yaptım yine koyu çıktı sanki dersin 2 güne pik olacak o tarz yani meraklandım
Eger yumurtlamayi ve hatta catlamayi yakaladiysan o gunleri degerlendir tekrar tekrar test yapmana gerek yok.kafan.karisir sadece

merhaba bayanlar doktorlar genelde antibiyotik yazıyormuş hsgden sonra banada yazdıda ben hsgden hemen sonra yumurtladıgım ıcın kullanmadım. Kullanan yada kullanmayan varmı. bu aralar kasıklarım agrıyor şimdi birde enfeksiyon ile ugrasmayayım
Bn kullanmadm 2 tane tek attm çünkü o antibiyotiğin kendisi bana mantar yapyor direk sürekli iç çamasrnı değiştr ilişki 2 g0n olmasn bnce yetr nasl cıktı hsg sonucun

Laboquik canim benimki.ben.gitti gidiyordan.aldim uyguna geldi.bir gebenin günlüğü sayfası var instagramda ben onunla takip yapiyorum.sen de ona dm den yaz takip yapin.birlikte
Ama onun sayfasına baktm başka marka ovulas kito reklamı vardı ondan alana yapar diye dusundm başka marka alana da yapıyorsa bakarm cok teşekkür ederim. Kaç gün kaldı bata senin

X