Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oy Allahımmmm maşaAllah barekallah bozk değldr kuzm bnmm dilermmm kucagına alrsnn banada dua et bnde cok fena grip oldm bakym nasl atlatcm birazdan test yaprm senşn gbi mutlu olrm inşallah

Senin de pozitif testlerini bekliyoruz insAllah canım :) Benim de bat a 3 gün hayırlısı :)

kızlar günaydın, bende işteyim ancak fırsat bulunca yazabiliyorum
reglimin bitmesine 2-3 gün kaldı benimde
hiç kimsenin umudunu kırmak istemiyorum ama benim bu ay 10-12 gün önceden yani ovu’dan sonra müthiş göğüslerim acıdı, şişti dokunamayacak kadar
kasık ve karın ağrılarımı hiç söylemiyorum bile
bir de şu yaşıma kadar hiç olmayan bişey oldu adetimden 1 hafta önce açık kahve akıntıda geldi 1.5 gün hatta yerleşme kanaması vs diye düşünmüştüm
ama bir baktım ki beklenen battan 1 gün önce regl oluverdim
özellikle ani hareketlerde tek tarafllı kasık ağrılarım çok oldu ama bişey çıkmadı üstüne bir güzel regl oldum
ilk korunmasız ilişkimizdi, inşallah hayırlı zamanlarda hepimize nasip olur

Reactions: H E
Arkdslar şu yumurtlama tam ne zaman gelir bileblsk bir ne kadar rahat olackti adetim dUzenli doktor 10 14 gün arası dedi ama için hiç rahat değil eşim de grip oldu aksi gibi 10 17 arası her gün olsun da kacirmim derken... sizin durumNz nasl vu konuda ben mi abartyrm

Valla canım ben Ağustos ayınca ayın başından ortasına kadar yani 2 hafta arka arkaya iliŞki oldu ama tutmadı tabi bu ay adet bitiminden 2 günde 1 yumurtlama döneminde de 3 gün arka arkaya oldu zaten yumurtladığınızı kasık ağrısından akıntından anlayabilirsin biz o günden sonra istediğimiz zaman birlikte olduk bende durum bu :) sonucu 10 gün sonra görücez bakalım

Canim ovulasyon testi kullansana.ben onu kullandim bu ay kacirmadim yumurtlamayi ama nasip.tabiki bakalim gorecez bat 17 ekim

Nasıl dayandn :)) Neyse herseyin hayrlısı belrtn ne
Dayanıyorum canım bu ay çok sakinim nedense göğüs uçlarım acıyor dokununca ama çok hassas değil kesinlikle erken uyuyorum normalde mesela 1 e 2 ye kadar dayanabilirim ama 12 ye kadar zor dayanıyorum. Midem bulanıyor ama o adetten öncede vardı yani daha erken o belirtiler için derler genelde ama kişiden kişiye değişir mutlaka

Sağlıklı gebelik olr inşaAlla insan beklemyor diye panik olmyor zaten dua et bized3

Kendim aldım canım doktor maalesef 1 sene olmadan çok ilgilenmedi bende kendim alıp kullandım bir zararı yok vücuda zaten d vitamini maalesef genelde düşük oluyor
Aynen benim de oyle kan.tahlili bile yapmadi düşün.ama saglik ocaginda uaptirdigimda dusuk cikmadi hicbir degerim.bakalim bu ay gebelik olmazsa bend e alir kullanirim hap olarak mi canim ve ismini verebilir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…