Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba azönce test yaptım ve hamileyim :)) haber vermemi isteyenler vardı. İnşallah sağlıkla alabilirim kucağıma. Her kim varsa isteyen arzulayan geceler boyu dualar eden Rabbim dualarını kabul etsin kimseye aratmasın inşallah..
saglikla kucagina alirsin insallah canim darisi bekleyenlere olshn insallah :)

Kızlaaar günaydın.. ay uzak kaldım biraz ama nerdeyse her sayfayı okudum çılgınca:KK76:@Gamzelikiziniz hayırlı olsun canımm. tüm ekip görürüz inşallah o çift çizgiyi. Ben de değerlendirme günlerindeyim. anam zorda oluyo kış günü üşütürsem diye de korkuyorum. Hemen de kalkma yat biraz da diyolar. 8 10 12 14 ekim değerlendirecem yumurtlama 13 ekim gözüküyo ama benim bünyem şaştı iyice bir erken bir geç oluyo. Hayırlısı bakalımm:KK15:

Kızlaaar günaydın.. ay uzak kaldım biraz ama nerdeyse her sayfayı okudum çılgınca:KK76:@Gamzelikiziniz hayırlı olsun canımm. tüm ekip görürüz inşallah o çift çizgiyi. Ben de değerlendirme günlerindeyim. anam zorda oluyo kış günü üşütürsem diye de korkuyorum. Hemen de kalkma yat biraz da diyolar. 8 10 12 14 ekim değerlendirecem yumurtlama 13 ekim gözüküyo ama benim bünyem şaştı iyice bir erken bir geç oluyo. Hayırlısı bakalımm:KK15:
Rasgelsin ins :KK70:

Eğer ben vücudumu tanımıyorsam daha da belirti aramayacam galiba benim adet öncesi hiç göğüslerim agrımaz bi geçen ay olmuştu şimdi yine başladı dokununca Ağrıyor bence kesin birsey var bende :KK70:
Ya bizim belirtileriniz aynıııı benimde asla göğüslerim acımaz sadece adet günü şişer o kadar ama bu ay daha 10 gün var ve dünden beri uçları sızlıyor acıyo şiştiler benzeşe bişeyler var :KK70:

Ya bizim belirtileriniz aynıııı benimde asla göğüslerim acımaz sadece adet günü şişer o kadar ama bu ay daha 10 gün var ve dünden beri uçları sızlıyor acıyo şiştiler benzeşe bişeyler var :KK70:
Ayıptır soylemesi esimin elleri durmaz illa sabah akşam uğraşır sabah baya acidi dokunmasiyla :KK70: ins yaniltmiyordur beni vücudum

Ayıptır soylemesi esimin elleri durmaz illa sabah akşam uğraşır sabah baya acidi dokunmasiyla :KK70: ins yaniltmiyordur beni vücudum
Aynen öyle kız bana birinin dokunmasına gerek yok içten acıyo böyle nasıl yatcağımı şaşırdım ve kasıklarımda ağrıyo inşallah iyi bişeydir ya inşallah yanılmayız canım

Eki Görüntüle 2196279

Dün gözükmeyen çizgim bugun kamerada gözüküyor .. Allahım nolur bozuk olmasın :dua: sabahleyın yaptım kenarı koydum . Namazı kıldım baktım böyleydi :dua:
Oy Allahımmmm maşaAllah barekallah bozk değldr kuzm bnmm dilermmm kucagına alrsnn banada dua et bnde cok fena grip oldm bakym nasl atlatcm birazdan test yaprm senşn gbi mutlu olrm inşallah

X