Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beybiler valla bu son sorum olacak. Değerli görüşlerinize ve de tecrübelerinize ihtiyacım var. Biliyorsunuz ilişkiden 5 gün sonra kan verdim beta hcg 0 çıktı. Ertesi gün doktora gittim. Tabi beta hcg şıfır çıkınca hiç biz denedik gebelik falan demedim kasık ağrım var dedim. Doktor akıntın var dedi antibiyotik yazdı. Bende içmeye başladım. Süper. Bugün arkadaşım napıyorsunnn mal mısıınnn diye çıkıştı bana. Onda da hemen kanda çıkmamış diş doktoru ilaç yazmış ama o kullanmamış regl zamanı öğrenmiş. Bana ya değerin yükselirse dedi. Benim şimdi ağrım sızım Yok iki gün sürdü dinlenince geçti ara ara rahimde oluyor biraz ağrı o kadar öyle çokta belirtim de Yok. Ben hayatıma rahatlamış şekilde devam ederken of yeni bir mevzu çıktı. Şimdi kardeşlikler ben napam. Ne edem. Nolur bir tavsiye bir fikir şu garibana Fit mutlu anne Genc_evli rainbow4607 @

Kızlar selamlar cuma günü yaptığım testte ikinci çizgi görmüştüm silik de olsa bugün başka marka test yaptım. Negatif böyle birşey olabilir mi kafam çok karıştı

Kızlar selamlar cuma günü yaptığım testte ikinci çizgi görmüştüm silik de olsa bugün başka marka test yaptım. Negatif böyle birşey olabilir mi kafam çok karıştı
Kimyasal gebelikte değer önce yükselip sonra düşüyor öyle bir şey olabilir. Ya da testte bir yanlışlık vardır

Kuzum ramazan ayinda benim gecikmem oldu kac kez kan verdim herkes ya varsa icme ilac falan dedi ole boyle degil çünki kac gun gecti ve inanin yaptrdgm tahlilin haddi hesabi yok ama negatif yani ben hala inanamadim tabi kirmiziyi gormedgim için ikinci adet donemim geldi hala yok en son artik kadin doguma gittim adet sokturucu verdi bazen gecikebiliyor sknt yok dedi bnm gecikme sebebim akulunktura ara verdgm icin metabolizma hizi degstigi icin olmus bence yukselme olmaz ama icin rahat etmiyorsa icme ama bence ilaclarini kullan cunki artik seninde cikmamma ihtimalin yok sanki

Kız daha benim reglime 1 hafta var gecikmedim ay inşallah gecikmez de olur. Ben testi ilişkiden 5 gün sonra yaptım. Zaten doktorlar da bişey olsa aaaa olabilir derlerdi herhalde ben içeyim dimi yaaa enfeksiyon varsa ölsün sürünsün istiyorum

Canım hassas testlerden yapsaydın onlar kesin sonu veriyor

Canım hassas testlerden yapsaydın onlar kesin sonu veriyor

Valla beta hcg sıfır çıkınca gerek Yok dedim ama arkadaşım bugün yazdı mal mal ilaç kullanma diye. Onun da diş doktoru iğne için ilaç yazmış o da beta hcg baktırmış ama erken baktırınca negatif çıkmış ama antibiyotiği olabilir diye kullanmamış. Reglinde tekrar bir bakıyor hamile.. 8 gümden önce kanda gözükmüyormuş dedi ve beni yine stres yaptı. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba :)

Canım benim ilk gebeliği kimyasaldı adetten önce yapmıştım onda cıft cizgi cıkmıstı ama ikincisi cok silik beta yapınca 20lerde cıkmıstı hayırlısı olsun hakkında inş

Bilemedim cnm istersen adetini bekle ama iki doktora gittin bence ic yoktur bi ihtimal olsa kesinlikle birinden biri soylerdi die düşünüyorum ben icmeni tavsiye ederim

Iste erken testin sıkıntısı bu kuzum bence her zmn adet gününü bekle bi daha bak cok muallakta kaldn hkknda hayırlısı

Kızlar size bir sorum var. Benim adet günümde ovulasyon testim böyle çıktı. Şimdi size soruyorum bu testten gebelik anlaşılır mı? Yarın test yaptığımda anlayacağız ama ben şuandaki bilen varsa sormak istedim :))

Eklentiler

• E307C4DC-7973-4139-993E-2434FCDD39D7.jpeg
    30,7 KB · Görüntüleme: 32
Bnce var canmm inşaAllah hayırlı haber alrsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…