Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım merhaba silik çizgi görmüşsün albi markayla hevesini asla kırmam istemem ki inşallah çizgi doğrudur ama ben ne zaman albi marka yapsam muhakkak silik çizgi çıkardı ama kan negatifti bence başka marka testle dene
Ben daha önce 2 defa kullandım bu markayı silik bile görmedim zaten 2 kere kullandım o aylarda da adet oldum canım hamileliğimi 8 gün önceden öğrendiğim bi marka var beğeniyorum o markayı yarın onu alırım yine silik çıkarsa kan veririm

Canım ben mi yanlış hatırlıyorum senin geçen ay pozitif testin mi vardı ? Kimyasal mı oldu o zaman adetin geçmeden mi yapmıştın ?
Ya sorma ben o testi adetimin bitimindeki 3. Günde yaptım pozitif verdi ama ertesi gün aynı testle tekrar yaptım negafti o yüzden aldırış etmedim ki zaten kaç kere ultrasona girdim olsaydı çıkardı diye düşündüm canım

Ben daha önce 2 defa kullandım bu markayı silik bile görmedim zaten 2 kere kullandım o aylarda da adet oldum canım hamileliğimi 8 gün önceden öğrendiğim bi marka var beğeniyorum o markayı yarın onu alırım yine silik çıkarsa kan veririm
Aynen kuzum daha iyi olur inşallah doğru sonuç vermiştir ki belirtilerinde var zatrn

Ya sorma ben o testi adetimin bitimindeki 3. Günde yaptım pozitif verdi ama ertesi gün aynı testle tekrar yaptım negafti o yüzden aldırış etmedim ki zaten kaç kere ultrasona girdim olsaydı çıkardı diye düşündüm canım
Bu ay olur inşallah canım o yazı orda duruyor çok üzülüyorum :KK43:

Bu ay olur inşallah canım o yazı orda duruyor çok üzülüyorum :KK43:
Ay kıyamam kız üzülme ben artık üzülmüyorum eskisi gibi kafama takmamaya çalışıyorum bi de en büyük şu an sevindiğim olay yumurtamın çatlaması adet olsam bile üzülmem hepimizin meleğinin zamanı var beklemek zorndayız canım

Ya kuzum kredi kartı bilgisi istiyo ya açıkcası tedirgin oldum ne bilim ilk defa internetten sipariş vercem evet benim alcağımda kargo ücretsiz Bilgileri yazayım mı sence ?
Ben hep aldım canım bir sorun çıkmadı hatta kartın limiti çok fazlaydı aklıma hiç kötü bir şey gelmedi. Bence problem olmaz al sende

Ay kıyamam kız üzülme ben artık üzülmüyorum eskisi gibi kafama takmamaya çalışıyorum bi de en büyük şu an sevindiğim olay yumurtamın çatlaması adet olsam bile üzülmem hepimizin meleğinin zamanı var beklemek zorndayız canım
Öyle canım bekletiyorlar bizi böyle bir gelsinler ne yapacağız onları:))

X