Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahim filmi çekileli 3 ay olacak bu ay, bakalım gelecek mi beklenen misafir :) benim bat 14 ekim seninki ne zaman canım?

Rahim filmimde herhangi bi sorun çıkmadı sanırım sizde değil mi.? Bende iyi geldiğini biliyorum insAllah en kısa zamanda güzel haberlerini duyarız canım benim :)

Rahim filmimde herhangi bi sorun çıkmadı sanırım sizde değil mi.? Bende iyi geldiğini biliyorum insAllah en kısa zamanda güzel haberlerini duyarız canım benim :)
Yok canım bir sıkıntı çıkmadı çok şükür :)) aminnn inşallah hepimizin güzel haberini duyarız canım :KK66:

Beybiler valla bu son sorum olacak. Değerli görüşlerinize ve de tecrübelerinize ihtiyacım var. Biliyorsunuz ilişkiden 5 gün sonra kan verdim beta hcg 0 çıktı. Ertesi gün doktora gittim. Tabi beta hcg şıfır çıkınca hiç biz denedik gebelik falan demedim kasık ağrım var dedim. Doktor akıntın var dedi antibiyotik yazdı. Bende içmeye başladım. Süper. Bugün arkadaşım napıyorsunnn mal mısıınnn diye çıkıştı bana. Onda da hemen kanda çıkmamış diş doktoru ilaç yazmış ama o kullanmamış regl zamanı öğrenmiş. Bana ya değerin yükselirse dedi. Benim şimdi ağrım sızım Yok iki gün sürdü dinlenince geçti ara ara rahimde oluyor biraz ağrı o kadar öyle çokta belirtim de Yok. Ben hayatıma rahatlamış şekilde devam ederken of yeni bir mevzu çıktı. Şimdi kardeşlikler ben napam. Ne edem. Nolur bir tavsiye bir fikir şu garibana @bi prenses annesi Genc_evli Genc_evli @rainbow4607 @
Hemen belirti bekleme kuzucum daha 1 haftan var ve arkadaşın doğru söylemiş şu anda çıkmaması gayet normal bence ilacı kes adet olduğunda devam edersin benim fikrim bu aslında akıntı kokulu veya o bölgede kaşıntı olmadığı sürece akıntı normal ve sen doktora biz gebelik için deniyoruz deseydin antibiyotik vermezdi kuzum ve ultrasonda adetini 2 hafta falan geçmeden göremessin zaten bebeğe dair bişey anca kanda belli olur canımcım

X