Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tek ilişkiyle hamile kalanlara hayranım ya Maşallah... Canim kiloyu düşünecek olursak vala benim de hic yeltenmemem lazım ama gönül istiyor

Tek ilişkiyle hamile kalanlara hayranım ya Maşallah... Canim kiloyu düşünecek olursak vala benim de hic yeltenmemem lazım ama gönül istiyor

Olacağı varsa inan oluyor. Yaşanması gerekiyormuş öyle düşün. Her şeye müdahil oluyor insan ama bazı şeyler de bizim elimizin dışında. Allah evlat diye aratmasın ama evladında hayırsızını vermesin. Ne haberler duyuyoruz. Her şey zamanında güzel. Senin de zamanın gelecek inan. Beterin beteri var. 10 haftalık değil Allah korusun 10 aylık kaybedebilirdin. 10 haftalık değil aylar sonra çok kötü bir anomali geliştirebilirdi. Her şey insanlar için. İnan bu noktada senin yapabileceğin bir şey yok. Bu artık evren mi dersin kader mi dersin o :)

Ayrıca kiloyu ne kadar takıyorsunuz. Kilo hamilelikte sıkıntı yaratabilir belki ama ne kilolular var. Olmasa tüm zayıflar anne olur. Dikkat edersen çok almazsın merak etme. Ben de kiloluyum alırsan da birlikte veririz kilolarımızı :):)

Bu mübarek günde güzel düşünelim. Güzel olsun

Allah im hayırlısndan versin tabii cnm ins ..
Ne bilim ya ben stres sknt derken ilk kizim emmedi de dogum kilolarini veremedim ben hic ustune ekledim su an hala vermeye çabalıyorum...

günaydın kızlaaarr... bu gece ben asla anne olamicam diye ağladım.. Niye bu kadar karamsar oldum bilmiyorum. Bir kere düşük yaptım diye hiç olamicamı düşünmek... Niye böyle yapıyorum niye bu kadar üzülüyorum.

Allah im hayırlısndan versin tabii cnm ins ..
Ne bilim ya ben stres sknt derken ilk kizim emmedi de dogum kilolarini veremedim ben hic ustune ekledim su an hala vermeye çabalıyorum...

Kız ben evlendiğimde de kiloydum zayıf değildim gerçi ama yine de zayıf sayılırım Evlendikten 6 ay sonra saçma sapan bir hastalığa tutuldum.1 yıllık kortizon tedavisi 6 aylık iğne tedavisi. Bir kilo aldım 25 kilo nerdeyse. Ama inan hasta olmaktansa kilolu olmayı tercih ederim. Kilo bir şkeilde verilir. Npasak ayrı bir başlık açıp kilo mu versek Canını sıkma olacağına varır her şey :)

Yaaa niye öyle düşünüyorsun. Niye karamsarlığı çağırıyorsun. Her kadının böyle korkuları vardır. Sen düşük yaptığın için karamsarsın ben hiç hamile kalamadığım için karamsarım. İçinde neyi beslersen o büyür. Güzeli besle güzeli büyüt neden olmasın yaaa :) İnan en umulmadık anda bile umudunu diri tut. İnsan olmak bunu gerektirir:) Kalbine şüphe yerine inanç ekersen umut yetiştirirsin. Olup olmadığını değil olabileceğini düşün :)

rainbow4607 belirtilerin nasildi canim :)
Canım ben Haziran’da kimyasal geçirdiğimde bir göğüslerim çok büyümüştü birde kaşık ağrısı dışında sanki karnımın içinde bir top varmışta eğilip kalkarken eziliyormuş gibi bi acı hissediyordum hatta dr gittiğimde acaba kist mi var diye korkmuştum ultrason dada görülüyordu Dr bilimsel bi açıklama yapmıştı progrstron salgılıyormuş yumurtanın atıldığı yermiş, aynı baskıyı karnımda hissediyordum göğüslerim büyüdü birde son zaman karnıma iğne batması gibi sızlamalar oluyordu biriki gündür de fazla ayakta durmuşum gibi bel ağrısı vardı

doktor bekle biraz daha yasin genc kilonu ver duzrlsin hersey dio ailrm cevrem ikinci de yine kilo alacan istrr istemrz onu da yap oyle zayiflamaya gonel dio kafam karst iyicr

O kadar erken kanda çıkmıyor güzelim yapıp da kendini boşa üzme

4 varsa gebelik testi yapsana hayatım boşa strese girme

Zayıflar hemen hamile kalabilseydi bende 1.5 senedir uğraşıyo olmazdım sanırım :)
Zayiflikla elbette alakasi yoktur canim cok kilolu insanlar da hamile kaliyor ama ne bilim doktor insulin gebelikte zaten çıkıyor insülin direncin dusmezde hamile kalirsan en kotu ihtimal hamileyken diyet yaparsin falan dedi doktor bu beni cok düşündürdü ilk hamileligimde de cok skntli gecti bu seferde sagliksal sorun olup surekli onu yeme bunu yeme olayi olursa sknt die düşündüm yaklasuk 8 9 ay erteledim hatta bu yuzden....yoksa sismanlar hamilr kalmamali kalamaz demiyorum ben kendi açımdan diyorum

Yaaa bırak bende erteledim erteledim olan ertelediğime oldu olacağı varsa olur. Hamilelikte de dikkat edicez hem kilolular zayıflar kadar almıyor bence kilo yani bir tepsi baklava yemeyiz herhalde yani inşallah

Anladım canm insAllah hiç bi sorun olmaz rahat bi hamilelik geçirirsin :) Bebegin ne kadarlık şuan, hayırlısıyla kardeş nasip olsun inşAllah :)

Yaaa bırak bende erteledim erteledim olan ertelediğime oldu olacağı varsa olur. Hamilelikte de dikkat edicez hem kilolular zayıflar kadar almıyor bence kilo yani bir tepsi baklava yemeyiz herhalde yani inşallah
demi ilkinden akillandim zaten daha cok dikkat etmeye calisirim sanki ama hayrlis bklm

Kıızzzzz nerlerdesinnn. Yımırtan çatladı mı :) beklemeye geçicek misin? Ne durumdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…