Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay valla bende sadece bi gerginlik var yumurtalıklarımda bide sürekli uykuluyum. Bu ay klomen kullandım ya ne gibi belirtiler olacak bilmiyorum tam yumurtlama tarihimi de öğrencem yarın bakalım Dr ne dicek heyecanlıyım :halay:
İns hayırlı haberler alırsın canım benim dün akıntım ve sol kasigimda ağrım vardı hattab gece daha siddetliydi nedense

Kızlar kasıkta hangi tarafta ağrı olursa o taraftan mi yumurtlyyoruz acaba bilen var mi misal akşam iki kasigimda da ağrı vardı başta ilişkiye girdikten sonra solda daha yoğun hissettim

Kızlar kasıkta hangi tarafta ağrı olursa o taraftan mi yumurtlyyoruz acaba bilen var mi misal akşam iki kasigimda da ağrı vardı başta ilişkiye girdikten sonra solda daha yoğun hissettim
Günaydın canım. O konuda pek bilgim yok valla. Benim hep sol kasigim agrir ama geçen ay sağ kasigimda çok çok agridi çok ümitliydim ama fost cikti :KK70:

Günaydın canım. O konuda pek bilgim yok valla. Benim hep sol kasigim agrir ama geçen ay sağ kasigimda çok çok agridi çok ümitliydim ama fost cikti :KK70:
:KK70: ben sadece gecen ay kasik ağrısı yasamistim aslinda şiddetli olarak hissettgm bi de bu ay daha önce kendimi zorluyordum var mi ağrım falan die :KK70: bklm nolcak

:nazar:Merhaba kızlar.

Bu başlık bize Ekim ayındak Uğur :nazar:getirsin diye açtım. Umarım güzel haberler alırız. BAT(Adet) günlerinizi listeye eklemek için lütfen aşağı yazın.:KK200::anneadayı:

@rainbow4607 4 Ekim:nazar:
@Seymaaao 4 Ekim:nazar:
@EslemKenan 4 Ekim:nazar:

@Scarlet16 7 Ekim:nazar:
@Nbhtt 7 Ekim:nazar:
@kardelen_08 8 Ekim:nazar:
20_KELEBEK 20_KELEBEK 10 Ekim:nazar:
1 10N 10 Ekim:nazar:
@Bayankus06 11 Ekim:nazar:
@Vuslat ne zaman 13 Ekim:nazar:
@Genc_evli 15 Ekim:nazar:
@Greensey 15 Ekim:nazar:
MinnakPortakal MinnakPortakal 16 Ekim:nazar:
@Anneyimbenanne35 17 Ekim:nazar:
@wiha02 18 Ekim:nazar:
@mimarice 19 Ekim:nazar:
@superisi1984 20 Ekim:nazar:
Fit mutlu anne Fit mutlu anne 21 Ekim:nazar:
hopelesss90 hopelesss90 21 Ekim:nazar:
@nyks_42 22 Ekim :nazar:

@neiraida 22 Ekim:nazar:
@Busrayld 24 Ekim:nazar:
@melek ve mucizesi 24 Ekim:nazar:
@Nurlana14 25 Ekim
@Valensiya 25 Ekim:nazar:

olivia dunham olivia dunham 27 Ekim:nazar:
@ismihazan 27 Ekim:nazar:

Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara 29
Ekim:nazar:
25 Ekim

Ah ah al benden o kadar. Asla kıskançlık değil ama içim ciz ediyor. Hatta bu sitede ayni anda hamile kaldim arkadaşlar 30 haftalik oldular bebekleri :KK43: benimkide kalsaydı şimdi 30 haftalık olurdu :KK43: sevinçle gitmiştim o gün muayeneye
aa Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara sen de mi düşük yaptın bende haziranda 8 haftalık düşük yaptım bana hemen olur üzülme falan dediler ekim oldu ne gelen var ne giden. Artık ne zaman olursa artık diye bakıyorum. Nasipte yokmuş ne yapalım. Allah sağlıklı bebekler nasip etsin en erken zamanda inşallah:anne:

Tamamdir canim yaptim duzeltmeleri :) benim adetim biteli 3 gün oldu ama eşim çok yorgun oluyor tık yok . Zaten yumurtlama haftasina bile girmedim daha . 15 ekim yumurtlama günü diyor takvim
Aynı zamanlardan gidiyoruz benim de 13 ekim yumurtlama gözüküyo. Benimde eşim hep yorgun. zorla ayda 4 5 kez anca yapıyoruz onu da yumurtlama dönemine denk getirecem ki işe yarasın.

kızlar sizde de oluyor mu..bu gün en yakın ark. hamile olduğunu öğrendim. kendi söyledi bana. Onun adına o kadar çok sevndim ki yürekten adeta. ama içim cızz etti. bnden sonra evlemşti. bide korunuyorduk nasıl oldu anlamadım ddi. ama kesinlikle beni üzecek bir konuşma değildi yani arkadaşımın asla art niyeti yok. etrafımdan böyle haber duyunca içim dağlanıyorrr

Ah ah al benden o kadar. Asla kıskançlık değil ama içim ciz ediyor. Hatta bu sitede ayni anda hamile kaldim arkadaşlar 30 haftalik oldular bebekleri :KK43: benimkide kalsaydı şimdi 30 haftalık olurdu :KK43: sevinçle gitmiştim o gün muayeneye

Kızlar ben de 2 senelik evliyim ve en başından beri inanılmaz bebek isteğim var ama eşim istemiyordu. Yani iki sene ben bebek dedikçe o korundu. Kafayı yemek üzereydim artık. Deneme olmadığı için olacak mı olmayacak mı onu bile bilmiyordum. Sonra bir arkadaşım aşağıdaki yazıyı paylaşmış ben okuyunca sakinledim umarım size de iyi gelir bugünkü motivasyonumuz bu olsun bence :)

New York, California’dan 3 saat ileride ancak bu California’yı yavaş yapmaz.
Kimi 22 yaşında mezun olur ama sağlam bir iş bulmak İçin 5 sene bekler.
Kimi 25 yaşında CEO olup 50 yaşında ölürken, kimi 50 yaşında CEO olur 90’ını görür.
Kimi evlenirken kimi bekar kalır.
Obama 55 yaşında emekli oldu, Trump 70 yaşında göreve başladı.
Bu dünyadaki herkes “kendi zamanına” göre yaşar.
Etrafındaki bazı insanlar senden bir adım ileride gözükebilir, bazıları ise senden geride gözükebilir.
Ancak herkes kendi yarışında..kendi zamanında...
Onlara kıskançlık da besleme taklit de etme.
Onlar kendi zamanında, sen kendi zamanında yaşayacaksın..
Hayat harekete geçmek için doğru zamanı beklemektir.
İyisi mi sakin ol.
Geç kalmadın.
Erken de değil.
Tam zamanında yaşıyorsun

o_O @Genc_evli MinnakPortakal MinnakPortakal kızlar esimle arayı düzelttik :KK70: kendileri özrünü diledi kus kalamadik tabii bende diledim... Bütün gün dediklerim için tövbe ettim köpek gibi pismNim dedi... Çok çabuk sinirleniyo ofkeleiyor sizce bu huyunu napcaz ya kendide çok rahatsız bu durumdan:işsiz:

Kızzzz çok sevindimmm. Büyük sorunlar olmadığı sürece yatağa küs girilmez :):) ayy benim de beyim dünya tatlısıdır inanılmaz sakindir asla ses yükseltmez asla tartışmaz asla kırıcı söz etmez çok minnoş dimi. Bazen bu yüzden boğasım geliyor onu. İnsan ağız tadıyla iki kelam tartışmayı özlüyor. Ben de çok fevriyim çabuık sinirlenir çabuk sönerim. Huy değişmiyor ama kendini sakinleştirmeyi öğrenebilir. Ben hayata daha sakin bakmaya çalışıyorum mesela. Hayata bakış açımız tepkilerimizi de etkiliyor.

İns hayırlı haberler alırsın canım benim dün akıntım ve sol kasigimda ağrım vardı hattab gece daha siddetliydi nedense

Kız bende gece 2de kalktım bir kasık ağrısı anam bir bel ağrısı. Şu an aşağıda sanki adet olacakmışım gibi böyle kasılmalar var. Ama ben üşütmüşte olabilirim tövbe tövbe bir gaz sorunum var. Anlamadım gitti. Benimkisi onun sancısı da olabilir. Yaaa hissedenlere bayılıyorum. Benim bugün 4.günüm gayet iyiyim.

Aynı zamanlardan gidiyoruz benim de 13 ekim yumurtlama gözüküyo. Benimde eşim hep yorgun. zorla ayda 4 5 kez anca yapıyoruz onu da yumurtlama dönemine denk getirecem ki işe yarasın.

Benim eşim de bu konuda çok uyuz yaaa. Pazardaann pazara. Yorgunsa hayatta yanaşmaz. Tam keyif adamı :):) Ben de yumurtlamaya denk getirmeye çalıştım ama o da bir güncük :KK43:

Birde soyle bir durum varmis regl gormesine rağmen hamile olan onuda anlamis deilim bzen cevremde derler guvenme korunmuosan genede test yap benim bir komsum 3ay regl gormus agriyla gitmis 3 aylik hamile oldugunu ogrenmis bendede oyle bir umut olmuyo deil

Canım ben bu durumu birebir kuzenimde gördüm. Onun adetleri çok düzensizdi. Yani günü gününe olmazdı. Pcolu mu bilmiyorum ama benim kuzenlerimde hep vardır bu düzensizlik. Bazen 1.5 ayda bir olurlar bazen 2 bazen 3. Neyse bu evlendi. Zaten midesinde de gastrit vardı bu arada. İlk regl olmuş. Az geliyormuş zaten az gelmiş o yüzden anlamamış. Sonra 2.kez kanaması olmuş o da azmış. Ama bu süreçte sürekli karnı falan büyüyormuş ağrıyormuş falan. Kız benim kuzenim tam 3 ay sonra hamile olduğunu öğrendi. Hatta bir hafta gitti doktora hamileymiş ertesi hafta gitti cinsiyetini öğrendi. O kadar sonra öğrendi yani :) Ben adet değil de bu yerleşme kanamasını bir de ufak kanamaları adet sanıyorlar diye düşünüyorum; ama bazı kadınlar da adet oluyormuş sanırım.

bat'a 6 gün var kasığım sağ tarafında ağrı var. Ani kalkışlarda kasığıma sancı giriyor. Aşırı sinirliyim.
Adet belirtisi mi acaba. Daha önce adet öncesi kendimi hiç dinlememişim. göğüslerde hassas yaklaşık 10 gündür falan.
bu meraklı bekleyiş insanı stres yapıyor sanırım. Sabah sabah eşime bir sürü saydırdım. Adam ağzını açıp cevap vermedi. Şimdi de vicdan yaptım. Ne diye o kadar söylendim diye.

X