Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bende seninle konuştuktan sonra araştırma yaptım biraz evet bu rahatsızlığı olan bazı kadınlara şeker ilacı veriliyomuş kullan sende şifa olur inşallah. Hadi hayırlı sonuçlar inşallah baksınlar tabiki kuzum ama folik asite istediğin zaman başlayabilirsin onun zararı yok daha çok faydası var

Aminnn inşallah canımcım inşallahhh folik asite başlayayım ya valla banada iyi gelir doğru diyorsunuz

Bana verilen folik asit sadece folik asit zuzu devlet ödüyor ki zaten parası önemli değil can sağlığı olsun. Sen napıyon hazırlıklar ne alemde
Ya tabiimde kuzum parası önemli değil de kimisi hamilelik yok şimdilik kullanmayayım boşuna para vermiyim diye düşünüyo ya ondan dedim iyi valla yavrum ya kızın eşyaları odası tamam bi temizlik yapılacak bide hastane çantası hazırlıcam o kadar bide kendime alışverişe çıkcam o kadar kuzum şükürler olsun az kaldı işte

Haklısın zuzum öyle düşünende var ama sağlık geri gelmiyor paran olsa da. Hadi bakalım yakın olsam yardım ederdim minnoşun odasını mis yapardık Allah ım kolaylık versin inşallah bi avazda sağ sağlim kucağınıza alın inşallah. Doğum konusunda doktor bişey dedi mi zuzu normal mi olacak nasipse

Aynen öyle kuzum. Ay söylemen bile yeter Allah razı olsun kuzum temizlikçi gelcek zaten temizlemeye odasını da eşimle annemle yapcaz yalnız değilim Allahtan yormuyorlar beni :) amiinnn kuzum Allahım nerde isteyen varsa sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin yok daha Doğum için bişey söylemedi tatlım 36. Haftada konuşcaz bakalım hayırlısı

Amin zuzu hepimizden inşallah saolsunlar Rabbim analarımızı başımızdan eksik etmesin inşallah Rabbim yar ve yardımcın olsun ikinizde sağlıkla bir araya gelin inşallah

Amin zuzu hepimizden inşallah saolsunlar Rabbim analarımızı başımızdan eksik etmesin inşallah Rabbim yar ve yardımcın olsun ikinizde sağlıkla bir araya gelin inşallah
Amiinnn kuzum amiinnn daha Doğum yapmadan bile annemin kıymetini o kadar anladım ki şimdi o yorulmasın diye üzülmesin diye elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Amiinnn yavrum inşallah

İyiyiz biz teşekkürler. @Genc_evli dogum yapti çok şükür kendisi de bebeği de gayet iyi. Sen nasilsin? Ne var ne yok?
Çok şükür canım çok sevindim Rabbim daha iyi etsin inşallah sağlıkla büyütsün analı babalı. Seninde az kalmış cancağzım sağlıkla inşallah hayırlı haberini beklerim bende iyiyim hamdolsun sürekli hastanelere git gel bugün başka bir doktora gittim bu sefer umutluyum kuzum

Amin cümlemizi inşallah. Aynen benimde az kaldı allahın izniyle artık paşa ne zaman isterse o zaman gelecek :). İnsallah bu kez rabbim elinden tutar kısmet eder sana da bir yavru dualarimda olacaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…