Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biliyorum canim hatta ebeyim :KK70: terzi kendi sokugunu dikemez hesabi :KK70: bilmiyorum gecenki hamilelikle benzer belirtiler var ama esim ben eminim iceri kacmadigina diyor
Aa ebemisinn :KK45:

Olucağı varsa zevk sıvısından bile girer içeri :)

11 aralığa birley kalmamış ..

Varsa şuan bile çıkar testlerde :KK66:

Ben bata 4 varken falan öğrenmiştim :KK14:

Aa ebemisinn :KK45:

Olucağı varsa zevk sıvısından bile girer içeri :)

11 aralığa birley kalmamış ..

Varsa şuan bile çıkar testlerde :KK66:

Ben bata 4 varken falan öğrenmiştim :KK14:
Gecenkinde bende oyle ogrenmistim ve ben genelde 28 29 gunde adet oluyorum yani ya bugun olmaliydim ya da yarin adet olmaliyim

Bilmiyorum canim ama kimyasal bile olsa gebe kalabiliyo oldugumu anlardim o acidan iyi olurdu
He orasıda doğru kuzum kalabilirsin tabiki sen sadece kafanı rahat tut Allah’ın izniyle hayırlısıyla sende sağlıklı bi hamilelik geçireceksin inanıyorum ve dua ediyorum sende inan kendine üzme kendini

He orasıda doğru kuzum kalabilirsin tabiki sen sadece kafanı rahat tut Allah’ın izniyle hayırlısıyla sende sağlıklı bi hamilelik geçireceksin inanıyorum ve dua ediyorum sende inan kendine üzme kendini
Tek tup olunca hamile kalmam uzun surecek diye korkuyorum sadece ayin 20sinde yumurta takibi yaptiracam

Kizlaaaar uzun zamandır kimsede ses çıkmamış nasılsıniz hamisler nasil gidiyor hamilelik yeni hamis olan var mi bu topikten merak l ettim hepinizi:KK68:

Senin ne zaman canim sadece 2 gundur midem yaniyor ve beli agriyor baska bisey yok kasiklarim agriyor aslinda ama enfeksiyondan o sanirim emin degilim sende var mi
Bnmde 6 gün kaldı bat 13 ocak bklm..
Bnm belirtiler aslnda cok az hrr ay cok daha fazla belirti oluyrdu sonu husran goguslerim sisti sanki ama agri acima yok cok fazla damar oldu bas agrisi var sac diblerim falan aciyor kaşınıyor cabuk yaglaniyor kasik karin agrisi sıfır hic yok arada oturup kalkarken karnima kasiklarima batma oluyor ara ara akıntı oluyor bklm nolcak

Bnmde 6 gün kaldı bat 13 ocak bklm..
Bnm belirtiler aslnda cok az hrr ay cok daha fazla belirti oluyrdu sonu husran goguslerim sisti sanki ama agri acima yok cok fazla damar oldu bas agrisi var sac diblerim falan aciyor kaşınıyor cabuk yaglaniyor kasik karin agrisi sıfır hic yok arada oturup kalkarken karnima kasiklarima batma oluyor ara ara akıntı oluyor bklm nolcak
Benim goguslerde hic bisey yok gecen sefer sismisti goguslerim dokununca aciyordu

X