Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benimde 9+6 çıktı 15 güne yaptır ikiliyi dedi ben 1 hafta sonra gidicem 11 oluyo 11-14 arası yaptırmak lazımmış bilemedim bende mi 12 de gitsem yaptırsam.
Aaa yine aynıyız :) valla kuzum ben aslında yaptırmıcaktım bu testi ama zaten kendi doktoruma gitmedim başka bi doktora kontrole gittim öyle eğer kendi doktorumda yaptır derse 12 haftada yaptırırım

Kız niye haber vermiyon bende daha gitcen diye biliyorum. İyi iyi çok şükür aman maşallah kuzum
Kuzum vallahi gittimden kastım ultrason yaptılar aile doktorumdan istedim oda tamam dedi sağolsun dün yaptım gördüm hersey yolunda çok şükür. İnan ki kafamda bile kalmadı :KK70: hatta eşime bile uyumadan önce söyledim. Adam şok oldu niye demedin şimdi diyorsun diye

Kuzum vallahi gittimden kastım ultrason yaptılar aile doktorumdan istedim oda tamam dedi sağolsun dün yaptım gördüm hersey yolunda çok şükür. İnan ki kafamda bile kalmadı :KK70: hatta eşime bile uyumadan önce söyledim. Adam şok oldu niye demedin şimdi diyorsun diye
Yani sende adamı resmen dışlamışsın:KK70: en güzeli aslında rahat olman kuzum bu sefer herşey iyi olcak Allah’ın izniyle içini ferah tut

Kuzum bu sefer rahatım o yüzden pek şey etmiyorum :) inşallah canım sagol
Maşallah 10 haftalık olmuş miniğin. Zaman hızlı geçiyor :)
Nasılsın nasıl gidiyor 3 haftaya cinsiyeti bile öğrenirsin inşaallah. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah. Bizimkileride sağ salim kucağımıza almayı :))

Maşallah 10 haftalık olmuş miniğin. Zaman hızlı geçiyor :)
Nasılsın nasıl gidiyor 3 haftaya cinsiyeti bile öğrenirsin inşaallah. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah. Bizimkileride sağ salim kucağımıza almayı :))
9+1 olduk bugün allahin izniyle :) ah ah Türkiye de olsam öğrenirim de burda en az 8 hafta sonra anca öğrenirim söylemiyorlar 20. Haftaya kadar. Sağlıklı olsunda kuzular :) . Seninkide erkekmiş saglikla al kucağına yavrunu inşallah :)

9+1 olduk bugün allahin izniyle :) ah ah Türkiye de olsam öğrenirim de burda en az 8 hafta sonra anca öğrenirim söylemiyorlar 20. Haftaya kadar. Sağlıklı olsunda kuzular :) . Seninkide erkekmiş saglikla al kucağına yavrunu inşallah :)
Maşallah iyi olsunda minikler ama insan merak ediyor. Orda neden öyle ki?
Erkek olduğunu kimden duydun kızzz :)
Haftaya cuma gidecez inşaallah değişmezse cinsiyet oğluş geliyo.
Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah

Kızlar merhaba ben ovulasyonu akıntıdab anlıyordum iki aydır hiç akintim olmuyor bugüne kadar kasik agrim pek yoktu bugün çift taraflı kasik agrim var bj de kasiklarin ortası yani karnım takvime göre yarın tahmini ovulasyon acaba yum ağrısı mi ki akıntım yok islaklik var az az iki gündür de belim çok ağrıyor

Maşallah iyi olsunda minikler ama insan merak ediyor. Orda neden öyle ki?
Erkek olduğunu kimden duydun kızzz :)
Haftaya cuma gidecez inşaallah değişmezse cinsiyet oğluş geliyo.
Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah
Canım bilmiyorum burda niye öyle ama sanirsam galiba rger insanlar cinstiyeti beğenmezse aldirmazsinlar diye. Bir yerde yorumunu gördüm erkek diye yazmistin :) sağlıkla gelsin oğluşun annesi :) kilo alma durumların nasıl? Burda yazmak istemezsrn özelde yazabilirsin,bende malum fazlam var baya :)

Canım bilmiyorum burda niye öyle ama sanirsam galiba rger insanlar cinstiyeti beğenmezse aldirmazsinlar diye. Bir yerde yorumunu gördüm erkek diye yazmistin :) sağlıkla gelsin oğluşun annesi :) kilo alma durumların nasıl? Burda yazmak istemezsrn özelde yazabilirsin,bende malum fazlam var baya :)
İnşaallah sağ salim gelsin hepsi. Ne kdr saçma gerçi burda da var söylemeyen. Bizim ki özel diye biz sormadan söyledi.
Kilo 6 verdim 2 aldım. Ekmek hamurişi yasak ondan almadım daha birde küçük ya son aylarda alırım kesin.
Canım bazen ekmek istiyr yiyorum ama çok fazla almam inşaallah. Sen anlat bakim bulantı var mı

İnşaallah sağ salim gelsin hepsi. Ne kdr saçma gerçi burda da var söylemeyen. Bizim ki özel diye biz sormadan söyledi.
Kilo 6 verdim 2 aldım. Ekmek hamurişi yasak ondan almadım daha birde küçük ya son aylarda alırım kesin.
Canım bazen ekmek istiyr yiyorum ama çok fazla almam inşaallah. Sen anlat bakim bulantı var mı
İyimis kuzum ya almamışsın hiç 2 kilo ne kii! Benim mide bulantım yok ama her an kusma hissi var.yemekler aklima gelince icim kalkıyor hic birseyi zevkle yemez oldum suana kadar 800 gr falan aldim. Göğüslerim aşırı hassas. O şekilde devam ediyoruz şimdilik

İyimis kuzum ya almamışsın hiç 2 kilo ne kii! Benim mide bulantım yok ama her an kusma hissi var.yemekler aklima gelince icim kalkıyor hic birseyi zevkle yemez oldum suana kadar 800 gr falan aldim. Göğüslerim aşırı hassas. O şekilde devam ediyoruz şimdilik
Bende de srekli bir tiksinti vardı mide bulantısından çok. Ve yardım edecek kimsem yoktu günlerce evde yemek pişmedi desem yeridir. Almamam gerekiyor yoksa top gibi olurum.
Göğüs hssasiyeti bende hala devam ediyor.
Herhangi bir ilaç kullanıyor musun

X