Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
CaniMmmm. Nasilsinn? Kendi toparlayip kendine zaman ayirmana çok sevindim. Rabbim en kısa zamanda nasip etsin bir evlat inşallah
Cansınız valla aminnn inşallah Allah ım razı olsun. Benim ki çok isteksiz ona kalsa bir yıl İstemiyor yoruyor beni dikkate almıyor bakalım gelirse de sağlıkla gelir inşallah tek arzum bu

Kızım olcak Allah’ın izniyle tatlım :) oh oh kafanı dağıtmana kendini toparlamana çok sevindim kuzum bundan sonra artık hayırlısıyla sağlıklı bi bebiş gelse güzel olur :) dualarım her zaman evlat isteyen herkese kuzum
Ayy prenses geliyor yesinler onu küçük zuzu geliyor yaşasınnnn 🥰 Rabbim sağlıkla bir avazda kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏 Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara tatlişko senin bebiş belli mi :)

Cansınız valla aminnn inşallah Allah ım razı olsun. Benim ki çok isteksiz ona kalsa bir yıl İstemiyor yoruyor beni dikkate almıyor bakalım gelirse de sağlıkla gelir inşallah tek arzum bu
Canım ablam inşallah evladın hayırlı zamanda gelir sana. Asla üzme kendini tamam mi

Anammm Maaşallah Subhanallah oğluşunuzu sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah tatlım tatlım. Genc_evli Genc_evli ninki kız senin ki oğlan. Oğlan bizim kız bizim diyecem inşallah:KK70:
İnşallah canım benim. Rabbim senin de gönlüne göre verir inşallah sağlıkla hamile kalır ve doğurursun:)

Ayy prenses geliyor yesinler onu küçük zuzu geliyor yaşasınnnn 🥰 Rabbim sağlıkla bir avazda kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏 Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara tatlişko senin bebiş belli mi :)
Amiinnn canım benim amiinnn Rabbim sanada isteyen herkese uğraştırmadan hasretini yaşatmadan hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah 🙏 eveett çok şükür rabbime sağlıklı olsun da kız erkek hiç farketmezdi sürpriz oldu bizede :)

Amiinnn canım benim amiinnn Rabbim sanada isteyen herkese uğraştırmadan hasretini yaşatmadan hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah 🙏 eveett çok şükür rabbime sağlıklı olsun da kız erkek hiç farketmezdi sürpriz oldu bizede :)
Amin zuzum aminn ağzın bal yesin kız. Öyle tabi sağlıkla gelsinler inşallah

X