Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasılsınız kızlar? Ben sık sık acıkıyorum ve her acıktığımda midem ağzıma geliyor kusacam gibi oluyorum,biseyler yiyince geçiyor

Nasılsınız kızlar? Ben sık sık acıkıyorum ve her acıktığımda midem ağzıma geliyor kusacam gibi oluyorum,biseyler yiyince geçiyor
Valla bugünümüze şükür diyelim ama 6. Haftadan beri bende öyleyim açken bulanıyo hiçbişey yiyemiyorum sadece peynir ekmek o kadar yemek asla yiyemiyorum bulantı gerçekten fena bişey ama olsun onlar iyi olsunlarda ben bunada razıyım:)

valla kuzum gdicem bi kayıp olunca insan korkuyo
Haklısın kuzum haber ver banada ama içini ferah tut kanama bişey yoksa sıkıntı yok demişti benim doktorum ilk 3 ay kasık ağrıları bel ağrıları hatta bacağına vuracak kadar ağrı yapabilir korkma demişti

banada öyle dedi de gelde aanlat içime işte.
bu arada hepatit testleri yaptırdın mı canım? benö pozitif çıktı yani vücudum bağışıklık kazanmış tahminimce doğumda yapmışlar bana özelde doğum yapmıştım oğluma vurmuşlardı ççünkü

Tamam tamam :) için rahat etsin git gör yavrunu bakalım :) yaptırdım bende bütün testleri kuzum temiz çıktı çok şükür benimde

Tamam tamam :) için rahat etsin git gör yavrunu bakalım :) yaptırdım bende bütün testleri kuzum temiz çıktı çok şükür benimde
anti hbs ne çıktı değerin canım. benim oğlumda negatifdi şimdi pozitif doktora gösterdim bağışıklığın var dedi yinede göstercem bbaska doktora

Aynen vallahi iyi olsunlarda varsin midemiz bulansın bisey yiyemeyelim :)

anti hbs ne çıktı değerin canım. benim oğlumda negatifdi şimdi pozitif doktora gösterdim bağışıklığın var dedi yinede göstercem bbaska doktora
Hiç bilmiyorum canım yarın bakayım yazayım sana ama güvendiğin bi doktorsa şüphe etme bence hem Doğumda iğne vurmuşlar ya bekli ondan şimdi pozitiftir

Hiç bilmiyorum canım yarın bakayım yazayım sana ama güvendiğin bi doktorsa şüphe etme bence hem Doğumda iğne vurmuşlar ya bekli ondan şimdi pozitiftir
kendi doğumumu yaptıran doktora msj attm cvp gelmedi olmadı gittim mi anlarım ama biraz araştırdım rahatladım. iğne yoluyla alıyomussun vücut bağışıklık kazanıyomuş iyi bişeymiş aslında korkulacak bişey yokmuş tedavi gerekmiyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…