Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok ciddiye alınacak bisey değil devami gelmedi. Kendimi çok strese sokmak istemedim. Ama tekrar olursa allah korusun giderim
ben tekrar hamile kalınca doktora dedim ilaç vericekmisiniz tedbir amaçlı hayır dedi. ilk 3 aydaki düşüklere sağlıklı gözüyle bakmıyoruz ilaç düşüğü önlemez düşeceği varsa geciktirir sadece dedi benim için rahatladı kanama olmadığı sürece hamileliktendir deyip geç sancıları krampları dedi o yüzden kanaman geliyo gitsen iyi olur ama dediği gibi kısmeti olmayanın ne yapsanda olmuyo allah sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü yavrular nasip etsin inşallah

Canım burası Türkiye gibi değil,henüz bir doktorum bile yok. Perşembe günü ultrason yapildi daha kimse arayiptA sonucunu söylemediler. Benim ilk hamileliğimde bir gün boyunca kanamam oldu kimse bisey yapmadi kendimi yiyip bitirdim,bu sefer 2 damla pembe akıntı icin gitmem dedim,gitmicem de kendimi ilk hamilelikteki gibi strese sokmicam. İnşallah sağlıkla aliriz bebeklerimizi kucaklarimiza

amin canım amin dediğimi hep hatırla aklında kalsın sağlıklı çocuğa kolay kolay bişey olmaz örnekleri çok zaten. bizzat doktorum dedi sağlıklı bebek düşmez

Haklısın valla. Eskiden annelerimiz doktora mi gidiyorduu? Folik asit mi aliyordu? Yoo
öyle. benim arkadaş doktora demiş işte sebep arıyorum benden dolayımı bakamadım mı diye doktorda demiş eskileri düşün o tarlada çalışan hamile kadınları sağlıklı olunca hiç bişey olmaz

Öyle valla canım. Hersey rabbime kalmış. İnşallah bu sefer bize bağışlar yavrularımızı sağlıklı olurlar. Senin belirtiler nasil? Ben aşırı yorgunum,halsizim ,uykuluyum göğüslerime dokunamiyorum. İştahım pek yok canım bisey istemiyor

Olsun yine kendini yatağa atmışsın:) ayy bende bugün doktora gitcem ölcem heyecandan ya görelimde bi içimiz rahatlasın bari:)

Valla canım şu zamana kadar ne bulduysam yiyordum ama mide bulantısında çok fazla bişey yiyemiyorum şu anda ama yinede vücudunu aç bırakma kuzum yemeye çalış
Canım günaydın. Yiyemiyorum inanki saat 4-5 oldu gibi mutfağa girince açlıktan ellerim dizlerim titriyor bayılacak gibi oluyorum zar zor toparlanıyorum yemekler yaptım az ucundan yedim şuan deliler gibi açım. Evde olan hic bisey istemiyor canım Ama suan fastfood verseler hemen gomerim

Günaydııııınnnn kızlar bayadir cok sık girmiyorum kendimi hic sinlemedim bu ay sıfır belirtti hic dillendirmiyorum aramıyorum da su an takvime bakmasam bata kac gün kaldığını da takip etmedim vala çok rahatım günler geçmiyor beklediginde hayırlısı bu ay zaten biraz umutsuzum ihtimal vermiyorum verdiğim aylar bile negatifti bata son 2 sizde durumlar ne

Günaydın canım :) eğer canının istediği bişey varsa ye tabiki ama aşırı olmamak şartıyla bende öyleyim evde yemek varken dışardaki bişeylerden canım istiyo ve onlardan yiyorum anca o zaman doyuyorum napiyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…