Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi olmana sevindim canım. En iyisini yapiyorsun valla. Canım bugün çok açık kahve rengi-acik pembe akintim oldu ama ağrım yoktu peceteye geldi 2 damla falan sakin kalmaya çalışıyorum rabbime sığındım elimden bisey gelmiyor
Canım sakın moralini bozma nırmal bence o akıntı yerleşmeden oluyordur. Sen iyi düşün iyi olsun, biliyorum benzer durum yaşadığın için korkuyorsundur ama merak etme bu sefer bebişin seninle bence :) Güçlü ol lütfen :))

Devamı olmasın inşallah canım. Senin yaşadığın bölgede ilgisiz kalıyorlar maalesef normalde Türkiye’de olsa kanama olduğunda gidersin destekleyici bir ilaç verirler. Ama senin için rahat olsun sağlıksız gebeliklerden sonraki bebekler daha sıkı tutunuyorlarmış:))
Evet öyle maalesef ilgisizler allah korusun bu sefer bisey olsa direkt hastaneye giderim. İnşallah canım inşallah :)

Canım sakın moralini bozma nırmal bence o akıntı yerleşmeden oluyordur. Sen iyi düşün iyi olsun, biliyorum benzer durum yaşadığın için korkuyorsundur ama merak etme bu sefer bebişin seninle bence :) Güçlü ol lütfen :))
Desteğin için çok teşekkür ederim canım sağol. İyi düşünüyorum artık :dua:

Kızlar düşük yaptım malesef. Aylar sonra umut ışığım göz kırpmıştı bana ama ellerimden kayıp gitti resmen.. içimde kocaman bir boşluk var. 6 haftalık olmuştu kalp atışını duymak için randevu vermişti doktor.. nasip değilmiş demekten başka çıkar yolu yok.
Ayyy cok üzüldüm canım ne geliyorsa Allah tan canım hayirlisi

Iyiyim sukur canım ya bi yaramazlik yok pek girmiyorim foruma cnm kafami rahatlatmak icin dusunmemeye karar verdim bata son 4 gun bekliyorum adetimi bu ay umutlu degilim zaten
Sen nasilsin nasil gidiyor :KK66:
İyi yapıyorsun canim da arada ses et merak ediyorum siz yazmayınca:) iyi yaptin kafayi takmamakla. İnşallah vardır bu ay bebis :)

Kızlar ben de 5+3 haftalık gebeyim. 3 gün önce keseyi gördük. 15 gün sonra kalp atışı için randevu verdi. Keseyi gördüğümüz gün akşamı kahverengi akıntım başladı. Her tuvalete gittiğimde 2-3 damla geliyo peçeteye. Doktorumu aradım 48 saat dolup hala devam ederse progestan başla dedi. Dün akşam başladım. Bugün her tuvaletten sonra gelmesede pıhtılı kahverengi akıntı geldi 1 kere. Kusura bakmayın çok ayrıntı verdim ama çok korkuyorum. :KK43:

Kızlar ben de 5+3 haftalık gebeyim. 3 gün önce keseyi gördük. 15 gün sonra kalp atışı için randevu verdi. Keseyi gördüğümüz gün akşamı kahverengi akıntım başladı. Her tuvalete gittiğimde 2-3 damla geliyo peçeteye. Doktorumu aradım 48 saat dolup hala devam ederse progestan başla dedi. Dün akşam başladım. Bugün her tuvaletten sonra gelmesede pıhtılı kahverengi akıntı geldi 1 kere. Kusura bakmayın çok ayrıntı verdim ama çok korkuyorum. :KK43:
Canım kendini strese sokma ilaca düzenli devam et yerleşmeden kaynaklı olabilir ama bence için rahat değilse randevunu öne al ve git en azından bir sorunda varsa büyümeden çözülmüş olur kendinide bebeğinide üzmemiş olursun

Canım kendini strese sokma ilaca düzenli devam et yerleşmeden kaynaklı olabilir ama bence için rahat değilse randevunu öne al ve git en azından bir sorunda varsa büyümeden çözülmüş olur kendinide bebeğinide üzmemiş olursun
Yarın gitcem tahlillerim çıkmamıştı cuma günü onlar çıkmış hem onları gösteririm. Çok yoruldum sürekli leke görmekten :KK43: ağrım falanda hiç yok çok şükür ama bu leke beni çok üzdü.

Bende iyiyim canım sağol :) dün 2-3 damla açık pembe akintim geldi ama devami gelmedi şükürler olsun
Bende de geçen hafta Pazar günü nokta şeklinde kırmızı 2-3 damla geldi korktum ama şükürler olsun bebekten kaynaklı değilmiş yorgunluktan kaynaklı stresten olabilir dedi doktorum sende korkma kuzum kesildiyse sıkıntı yoktur yerleşiyordur annesi :)

Canim sakin ol lütfen. Benimde dün 5+5 acik kahve rengi akintim oldu pembeye benzeyen 2-3 damla sonra kendi kendine geçti. Parlak kırmızı olmadığı sürece telaşlanma. Bak bunu hep dedim hepinize siz en azından Türkiyedesiniz baksana hemen progestan veriyorlar burda oda yok

Bende de geçen hafta Pazar günü nokta şeklinde kırmızı 2-3 damla geldi korktum ama şükürler olsun bebekten kaynaklı değilmiş yorgunluktan kaynaklı stresten olabilir dedi doktorum sende korkma kuzum kesildiyse sıkıntı yoktur yerleşiyordur annesi :)
Of kuzum sağol içim ferahladı valla. Devami gelmedi şükürler olsun :) yerleşsinler iyice küçük sipalar

X