Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Yaaaaaa inanılmaz sevindim katlaya katlaya yükselsin inşallah sakın düşünme stres yapma ağır iş şakın yapma dinlencen ama kendini dinlemicen sen artık bak ona göre :)).

Kızlar ben yine bir yoğunluğa doğru gidiyorum fırsat buldukça takip etmeye çalışıcam inşallah sizi kalbim sizinle ama inşallah bu başlıktaki herkes hamiş olsun bir sürü bebe olsun dünya nüfusunu patlatalım

Allaaahhhhhhhhh oleeeyyyyyyy be olleeeyyyyy çok şükür çokkkk sevindim canımın içiiiiiiii :) Allahım sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallaaahhhhh bütün dualarım seninle tatlım korkma bu sefer herşey iyi olcak Allahın izniyle :) ani hareket yapmıyosun ağır kaldırmıyosun çok çok ayakta kalıp yorulmuyosun bol bol dinlen tamam mı yaaaa ne güzel ni haberle uyandım sabaha :)

Valla kızlar Genc_evli kuzum senin oğlun olacak :):) Kurumus-Maskara kuzum senin de kızın olacak gibi hissediyorum. Bakalım başarlı bir tahmin yapmış olacak mıyım :):) İnşallah cinsiyet öğrendiğiniz zamanı da görürüz amiinnnnn..

Tebrikkk ederiimmmmmm çizgilerceeee :):):)

Belirtiler var mıydı? Bizi aydınlatın lütfennn :)

Kan tahlili yaptırmıştım ama işte hâlâ inanamıyorum. Adet günü kırmızılar gelmeyince hemen test yapmıştım oyle öğrendim valla belirti aramaya fırsat kalmadı. Ama şimdi sol kasığım ağrıyor . Kese henüz oluşmadı onu bekliyorum. Bu sürede inanmaya çalışıyorum

Kız sen kan vermeidn mi daha maşaAllah baya baya kontrol cizgisi kadar koyu nerdeyse

Ben herhalde doğurana kadar emin olamayacağım

Darısı tüm isteyenlere kızlar

Amin cnm sende hayırlısıyla kucağına alirsn inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…