Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar nasılsınız? Ne zamandır giremedim. Kurumus-Maskara canım sanırım hamilesin çok çok sevindim inşallah bu kez sağlıkla alırsın kucağına :))))
Naberr senim de iyi olmana sevindim canım önüne bak artık olumlu düşün :))

İyiyim ben canım sağol. Sen nasılsın? İnşallah canım allahım nasip eder bu sefer inşallah

Kızlar yumurtlamadan sonra 2 gün akıntım oldu ilki böyle kremsi pötür pötür. Ve yoğundu bugün sabah daha sıvıydı ve ıslaktım. Bugün nispeten kesildi akıntım sabah olacak mı merak ediyorum. Bugün sabah çok iyiydim kahvaltı ettik falan bir anda böyle bir soğuk vurdu yanaklarım yanıyor ama içim üşüyor kazak giydim üstümü örttüm ateşimi ölçtüm 36.9 çıktı. Böyle elim ayağım titredi uyku çöktü böyle kafam gitti geldi gibi oldu kafamı koysam uyucam o kadar uykum geldi. Sonrasında biraz daha halsizlik vardı ama şimdi çok şükür geçti o neydi anlamadım. Alt karnımda ve kasıklarımda ara ara adet olacakmışım gibi ağrılar var şimdi biraz daha dindi gibi. Ara ara oluyor. Sanki adet olursun ha geldi diye tuvalete girersin ya öyle bugün çok tuhaf geçirdim evdeydim kendimi çok dinledim herhalde :) Genc_evli Fit mutlu anne yine mi üşüttüm kızlaaar ben

Canısıııı böyle üşütmek olmaz bak benimde yumurtlamadan 2-3 gün sonra göğüslerim şişti uçları acımaya başladı 1 gün sonra kasık ağrısı başladı ama hafif hafif tatlı bi ağrıydı böyle bazen kramp gibi giriyordu batmalar oluyodu ama çok nadir belim çok ağrıyodu ve akıntı vardı bazen beyaz bazende sulu gibi ve çok üşüyodum ama bazende ateş basıyordu ki genelde çok üşüyodum şu anda da üşüyorum mesela adet zamanına kadar ağrılarım devam etti ama adetim zamanını 3 gün geçince falan ara ara kasık ağrısı oldu halsizlik yorgunluk vardı ve bi süre sonra iştahım çok açıldı doymamaya başladım bunlardı bendeki belirtiler kuzum

Yaaa senin ne güzel belirtilerin olmuş maşallah . Gelmez gelmez kaynanan geldi öksürüyordu sanırım o bulaştırdı hamile olmayı çok istiyorum ama hiç konduramıyorum kısmet artık olmadı önümüzdeki ay bi daha denicez elbet kaderimizde varsa olur :) kendimi dinlememem lazım dedikçe insan yine de dayanamıyor yarın çalışmaya başlasam da unutsam yine:) kız bu uyuklama nasıl bişi böyle cin gibi bakıyorum ama içim uyuyor sanki böyle bir uyuşukluk yok kız bir de kendimi heveslendirmek istemiyorum ama neden bilmiyorum yumurtlama gününü değerlendirmedim 2 3 gün önce ilişki anca oldu ve hamile kalma ihtimalim yine düşük ama içimden bir his sanki hamileyim ve kızım olacak diyor tabi his bilmiyorum kendime kızıyorum. Ama engel de olamıyorum

İlk başta öyle oluyo kuzum ben bile bazen unutuyorum alışamıyosun bi süre ben daha test yapmadan önce adet olcam ya diyip duruyodum testte gördüm ona rağmen yanlıştır dedim yani uzun bi süre inanamıyosun Rabbim çok bekletmeden hayırlısıyla nasip etsin inşallah kuzum iyi düşün iyi olsun :) neden hamile kalamayasın ki ? Yumurtlamadan önce ililkiye girip onunla hamile kalan çok vardır Eminim hemen ümitsizliğe kapılma ama sakın erkenden de test yapayım deme benim 1 hafta vardı test taptım çıkmadı 3 gün kala yapınca silik çizgi gördüm sen yinede dikkat et kendine ağır kaldırma canım koru kendini :) aynen öyle oluyo uyku hali için uyuyo gibi elin ayağın boşlukta gibi hiç bişey yapmak istemiyosun

KuZum tövbe de geçen aydan sonra erken test yapar mıyım öğrenmeye çalışır mıyım takvimim 9 Kasım gösteriyor ben testi 11 Kasım’da yaparım o da olmazsam olursam da canı sağolsun en güzel zamanda gelsin inşallah :) ben gerçekten yürekten inanıyorum olmasa bile en hayırlısı olduğuna hakkımızda hayırlısı inşallah benim için dua et KuZum benim dualarım seninle

Kiz kac tane olursa olsun isterken bi an once olsun istiyorsun fazla takmayim diorum ama vakti gecmesin istiyorum Hersey Allah tan tabi o ol demeden olmuyor ins herkesin gonlune gore versin Rabbim bana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…