Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın canım ama taktik kafaya bir kere :) Cuma günü kan testi yapmaya karar verdim. Pazartesi beklenen adet günü
Peki kuzum sen bilirsin yap bakalım inşallaahhhhh güzel sonuçlar çıkar haberini bekliyorum benimde bugün ilk Doktor Randevum var kuzum dua et kötü bişey duymayayım Allah’ın izniyle kalbim ağzımdan çıkacak :)

Günaydııııınnnn ay kızlar rüyamda kan vermişim tahlil :KK70: değerimi bilr kagittan okudum 10.5 ti ha psikolojim vok bozuldu :)

Benim bugün beklenen gün şuan için ne gelen var ne giden :KK49: heyecanla bekliyorum. O kadar alışmışım ki aylardır kırmızılar gelecekmiş gibi hissediyorum :eek:

Rabbim senden şuan yağan Rahmetin hürmetine gökten düşen her bir damla kadar yalvarıyorum kapındayız senden istiyor yalnız senden umuyoruz burada benim gibi senden umutla bekleyen senden asla umudunu kesmeyen bütün arkadaşlarıma senden evlat diye yana yakıla dua eden kullarınla beraber banada hayırlı imanlı sağlıklı evlatlar nasip et kimsenin muradını gözünde bırakma hamile olan arkadaşlarım var tanıdığım veya tanımadığım içinde can taşıyan senin lutfunle anne olucak kardeşlerim var kucaklarına almayı sağlıkla imanla büyütmeyi nasip et Allahım nasip et Alllahım nasip et Allahım Rabbim sen bütün ümmeti Muhammedin hayır dualarını kabul et hasta kullarına şafi isminle yetiş Allahım sen borçlu kullarını sıkıntıdan kurtar derdi olanı dermanıyla uyandır Allahümme Amin :KK43: hepimizini niyeti için bi fatiha canlarım içimden geldi inanın gösteris veya başka bişey değil yağmur öyle güzel yağıyo ve benim içim öyle dolu ki :KK43: :KK43:
Amin canım. Rabbim duysun sesimizi.

Benim de cesaretim yok yine negatif görürüm diye. Nisan ayından beri cok bunaldım her testte yeni bir umudum oldu ama artık gerçekten olumsuz etkileniyorum :KK42:
Bende artık psikolojik olarak yıprandığımı hissediyorum.. Haziran ayından beri bekliyoruz bizde ama işte nasip olmadı henüz umarım bu ay Rabbim yüzümüze güler

X