Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar benim göğüsler fena şişti ya vucudumu tanıyorum bu şuan olmaması gereken bir durumdu acayip heycan bastı beni. 12 den sonra bata son 10 diyebiliriz. bu arada ayın 17 si evlilik yıkdönümü. batada 8 kalıyo acaba gebelik varsa belli olurmu. çok güzel bir süpriz olurdu yaaaa

Merhaba kizlar ben bjrsy soyleyecegim deyen oldu mu acaba hic bilmiyorum eskiden kocakari yontemi dedikleri limonla gebrliklerini anlarlarmis idrara bir miktar limon sikip bakarlarmis tortu dibe cokerse gebelik demekmis bendr yaptim benimki hemen dibe coktu hizla beklemeden acaba dogrumudur ki

günaydın hanımlar. sogan kürüne başladım. bal tarçın çörek otu nuda yapıp yiyorum. çatlama gününe yakın bali birakip havya suyu içicem. bol çalışma. :) cuma günü dr gitcem. süreçte de dr kontrolune devam. yeni ay yeni umut. Hayırlı haberlerde gorusmek üzere...

kızlar hani yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyordu benim bugun 19. gün hala adet olmadım bu ay hsg çekilmiştim gebelik testi negatif 27 eylülde pik olmuştu ovulasyon testim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…