Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay testere dişli aslan pençesi kullanmayı düşünüyorum. Adetlerim düzenli sıkıntı yok ama belki kolaylaştırır hamile kalmamı. 8 aydır deniyoruz olmadı. Belki işe yarar.
Bende bu ay testere dişli aslan pençesi kullanacağım 1yıldır olamadım çocuk sahibi hsgyi de geçen ay çekildim tüpler açık ama kalamadım yine 35.gün oldu bgn test yaptm negatif

Teşekkür ederim buldum ucuza
Ben bilmeden almıştım da
Böyle testlerin varlığından haberim yoktu
Sağol ilgilendiğin için
merhaba yanlış anlasilmalar olabilir. içten bir özür dilemiş. sadece ok yazmana ben bile üzüldüm. burda herkes bir çeşit destek arıyor bilgi ediniyor. lütfen anlayışlı olalım. bu ara ben test yapmayı yumurta takibini falan hiç anlamıyorum atılan resimlere de hep fransızım. ) hayırlı haberlerde görüşmek üzere.

he yeniymişsin daha canm olur Allahın izniyle stres yapmamaya çalış, zor olsada. kullan ilaçlarını da mutlaka aksatma hayırlı haberler iletirsin inşAllah canm. hormon testlerinde bişey çıkmadı dimi.
yumurta rezervim az 0,97 ama bu bizim için yeterli dedi doktor. gebe kalmaman için neden yok dedi ama bakalım. Allah ol derse olur biz ne yapsak boş.

günaydın kızlar. bata son 11 bu sabah göğüslerim şişmiş olarak uyandım. kasıklarımda da tatlı bir ağrı var. kendimi dinleyemeyim diyorum ama nerdeeeee

Kızlar ya bugün yumurtlamadan sonraki 12. Gün test yapsammı acaba kararsız kaldım kan verecektim normalde sağlık ocağında ama kan verme saatini kaçırmışım o yüzden test yapsam mı ki ?

Bata son 6 gun artik2 arada bi giren kasık batmalari var belim felaket ağrıyor adet agrisi hi i hafif karnimda agri var ins adet agrisi degildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…