Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ağrılar kişiden kişiye değişir dimi canım şu an belimi kopardılar sanki ikiye ve kasıklarım uzanınca hafifliyo ama ayakta fena oluyo ve bayağı akıntım var
bende bunların hepsi olduğu gün test pozitif çıktı kuzum akşamına kan verdim işte 34 çıktı

Dün ovulasyon testi sipariş ettim. Bugün kargo geldi. İçinde 2 gebelik testi 1 tane de erken gebelik testi vardı.
Şimdi benim adetimin 3.günü adet bitimi hemen başlıyor muyum. Birde akşamları mı öğlen mi yapmak uygun acaba.

Adetin bittikten sonraki 3. gün başla csnm saat 11:00-16:00 arası yapmak iyi diye biliyorum. Bu ay bende takip edicem ovu.

Bat 16 Ekim. 2 gündür mide bulantim var , heveslenmek istemiyorum ama bi heyecan bu aksam test yaptim. Sanki silik cizgi var gibi ama eşim göremiyor:/

İşte bulabilirsem bizim buralar da eczaneler de yok pek ovulasyon tesri geçen iki tane buldum da öyle aldım bide tanesi 15 diyorlar

instagramda birgebenongunlugu diye sayfa var canım onu takip et ve link iste orda 30 tane ovu testi 4 tane gebelik 1 tane erken gebelik testi ve kargo bedava kapıda ödeme 55 tl, özelden yaz istersen bana istersen ben sana link atabilirim bende aldım.

Ovilasyon testi ile denemeye cesaretin yok iyice psikolokmen etkilenmekte korkuyorum acikcasi

instagramda birgebenongunlugu sayfasına bakmamı tavsiye ederim canım. 1.5 senedir bizde uğraşıyoruz sorunum da var orası ayrı ama kendime bu kadar stres yapmadan ovu testini sayfa sahibi ile birlikte yapardım daha önce karşılaşmış olsaydım. He yine yapcam bu ay orası ayrı tabi ne kadar sorunum da olsa Allahtan umut kesilmez ben uğraşayımda Rabbim de meyvesini yemeyi nasip etsin inşAllah :)

Bi baksanıza sizde kızlar

Eklentiler

• 20181013_205924-1.jpg
    20181013_205924-1.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 60
X