Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladim canim bende bi kac ay daha beklrmeyi dusunuyorum bklm yine olmazsa detayli arastrcam gerekli şeyleri yaptrcam ins
Aynen cnm zaten bu ay eşimde gtti yumurtlama gününde bilmşyorm Rabbimm neylerse güzel eyler Baklm Rabbimn verdği imtihana sabrmz nasl olcak

Evet ben gittim. Adetim 35-40 gun arasi oluyor ve her adetin ilk gunu asiri sancili geciyor istifra ates dahil. Bu yuzden herhangi bir rhtszlgm varsa onceden tespit edip tedavisini goreyim istedim. (Daha once de gidip herseyin normal oldgnu ogrenmeme ragmen).Aksi halde bi sorun varsa ve buna ragmen gebe kalinirsa o sorun bebegi de etkileyebilir
Butun degerler normal cikti. Sdce d vitamini aldm.
Hersey normal olmasina ragmen hic durur muyum :) sogan kuruyle havuc ve incir kuru yptm ama reglden snra 10 yada 15 gun yptm. Bunlar hcbi yan etkisi olmayan kurler. Esime de yumrtlama donemime kdr keci boynuzu ozu ve bal yedrdm her gun sabah ve aksam. Sansa birakmak istemedim sayilir :) insallah sonuc verir.
Peki soğan kürü uyguladığınız dönem korundunuz mu yoksa korunmadan bebek düşündünüz mü? Bende soğan kürü uygulamak istiyorum ama gebelik oluşursa düşüğe sebep olabiliyormuş. Soğan kürü uygularken korunmalı mıyım yoksa doğal haline mi bırakmalıyım kestiremedim bir türlü kesin bilgiye de ulaşamadım

İnşaallah Allah hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Hep hayırlısını dileyin. Bende sat a göre yarın 8+0 oluyorum. Ultrasona görede 7+0. Ama 3 gündür peçeteye afedersiniz sümüksü akıntı geliyor. Bir kere geliyor ikinci gidişte yok. İlaçlarımı kullanıyorum doktorumlada görüştüm ilaçlarını al bir şey olmaz yat dinlen dedi. Ama ben korkuyorum bu kadar zaman sonra kavuştum şimdide böyle olunca üzülüyorum. :KK43: lütfen bana dua edin bebeğime bir şey olmasın. Kulın kula ettiği dua kendi ettiğinden daha iyidir. :KK43: :KK43:
Allah yardımcın olsun canim. Sağlıkla kucaklayın yavrunuzu.

Günaydın canim valla iyiyim şükür seni sormalı :KK66: dün geceyi boş geçmedik bklm su an kasık ağrım yok hyrlis sen nasılsın nasıl gidiyor canim
İyi yaptınız canım bazen yumurlama erken oluyor bazen daha geç belli olmuyor garantilemek için gün aşırı yapmak gerek :) benim adetimin 4. Gunu daha yeni uyandım:) simdilik iyi gidiyor

günaydın benim sağ kasığım adeta patlayacak gibi hele bu sabah aşırı zorluyor ağrısı :KK43: ne durumda bilmiyorum ov yapmadım hala dün pik yapmıştı acaba çatlamadımı ondan mı bu kadar ağrı çekiyorum :KK43:
Canım büyük ihtimal ya catlamisir yada catlamak üzere sık dişini az daha :)

Herkese iyi akşamlar

Yeni gelenler olmuş şöyle bi göz attım.insallah hepimize uğur getirir bu topic.
Ben düğün koşuşturmacası içindeyim.
Sanırım bugün yumurtlama günüm. Sol tarafında bayağı ddeğişiklik var.Bakalim degerlendirebilecekmiyim.Bu ay ovu testi falan hiçbişey yapmıyorum akışına bıraktım.
Hepinizi öptüm

Herkese iyi akşamlar

Sanırım bugün yumurtlama günüm. Sol tarafında bayağı ddeğişiklik var.Bakalim degerlendirebilecekmiyim.Bu ay ovu testi falan hiçbişey yapmıyorum akışına bıraktım.
Hepinizi öptüm
İyi akşamlar meleğim. Oh ne güzel dugun telaşı en güzeli valla,kız 5 dakika yeter degerlendirmek için anlarsin ya :KK22:

Herkese iyi akşamlar

Hepinizi öptüm
Bence sık ilişki iyi tabi ama sartlayinca iliskiden de bisey anlasilmiyor nasip cnm ins olur hayrlisiysa

X