Ekim Ayında tatil yapılır mı ?

Bodrum ve çeşme soguk olur ekimde antalyayi tercih et.bi de kapali havuzu hamami saunasi guzel bi otele git hava bozuk olursa içeride takilirsin

Denize girilmez Ya Eylül ayında bile zor oluyor hani suya girsen de hava serin oluyor çok üşüyor insan

Çok lüks kaplıca otelleri var hem normal kapalı havuzu olan hem termali olan onları düşünmez misiniz? Mesela Güral Afyon (kaplıca oteli) Ya da Güral Sapanca çok güzel (kaplıca oteli değil) ya da Afyon Da Akrones var o Da çok lüks Ve güzel (kaplıca oteli)

Denize girilmez Ya Eylül ayında bile zor oluyor hani suya girsen de hava serin oluyor çok üşüyor insan

Çok lüks kaplıca otelleri var hem normal kapalı havuzu olan hem termali olan onları düşünmez misiniz? Mesela Güral Afyon (kaplıca oteli) Ya da Güral Sapanca çok güzel (kaplıca oteli değil) ya da Afyon Da Akrones var o Da çok lüks Ve güzel (kaplıca oteli)
Güral Sapanca da ılık havuz var mı?

Kapalı havuzu var açık havuzu Da var kapalı havuzu ılıktı doğası çok güzel orman içinde mis gibi serin serin dolaşırsınız Güral Sapanca gerçekten çok güzel
Çocukla serin serin dolaşamayız ki:anne:
çocuk girebilir mi ılık havuza üşümez di mi
Termaller çocuklara zararlıymış :110:
Kızımla kışın gidebileceğim termal olmayan Ankara'ya yakın otel arıyordum bende

Çocukla serin serin dolaşamayız ki:anne:
çocuk girebilir mi ılık havuza üşümez di mi
Termaller çocuklara zararlıymış :110:
Kızımla kışın gidebileceğim termal olmayan Ankara'ya yakın otel arıyordum bende

Çocuk kaç yaşında? Güral Afyon'da ılık termal var yüzülebilecek şekilde ılık yapmışlar düşünürseniz arayıp da sorabilirsiniz

Her oteli kapalı havuzu ılık olmuyor aksine bakteri birikimi olmasın diye soğuk yapıyorlar o nedenle kapalı havuz olayı biraz riskli

Ayrıca 3 yıl önce kurban bayramı ekimin ilk haftasıydı bizim de evlilik yıldönümüzdü tekrar aynı hotele gittik,kızım 4 yaşındaydı ve havuzdan çıkmadı

Merhaba hanımlar ,
Ekim Ayında tatil yapılır mı denize girilir mi ? Iznimi ekimde kullanmak zorunda kaldım. Ekimde nereye gidilebilir önerisi olan var mı ?
Ben baliyimi ekimin 3. Haftasi yaptim. Antalyaya gittik hava mis gibiydi yazin o baygin sicakligi yoktu ama denize de havuza da cok rahat girebildik. Aksamlari biraz serin oluyordu sadece o yuzden yaniniza ustunuze alabileceginiz hirka tarzi seyler alirsaniz hic sorun olmaz.

Bugün başka bir konuda da yazdım. Dün döndüm Kıbrıs'tan. Gayet sıcak yaz mevsimi yaşanıyor. Denize de girebilirsiniz, istediğiniz kadar güneşlenebilirsiniz de. Ekim ayında da aynı şekilde. Ben geçen sene kasım ayının başında da gitmiştim. O tarihte bile denize, havuza girilebiliyor.

Mersin de yaşıyoruz. Geçen sene ekimde 2 günlüğüne Liparis diye bi otele gittik, otelden aman aman memnun kalmasak da deniz banyo suyu kadar sıcaktı. Akşam gök gürültüsü yağmur, sabah günlük güneşlikidi.. O civarda bir sürü otel var kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.. Aslında bence de Antalya daha mantıklı ama bi seçenek daha olsun diye didim :dondurma:

X